Класичне нарощування вій
Він вабить і спокушає. Від нього закипає кров, і скажено б'ється серце. Побачивши його, багато в ньому потопають. Це лише 15% того, що робить з сильною половиною соціуму погляд жінки. Щоб забезпечити такий ефект, скульптори краси розробили кілька видів нарощування. Один з них - класичний.
Далі, ми розповімо про те, кому підходить така форма, а також про переваги класичного нарощування вій, а розповість нам про це співроібтник студії краси "Чаруни": https://charuni.ru/.
Трендом всіх віків і модних сезонів залишається класика. Чому? Натуральність і природність завжди підкорювали серце публіки. Суть цього способу зводиться до подовження вже наявних вій. Відсутність спецефектів залишає погляд колишнім, тільки роблячи його в три рази виразніше. Але незвичайний набір генів часто призводить до неправильних пропорцій в зовнішності, тому потрібно правильно вибирати форму. Що в такому випадку слід знати?
Характеристика очей - надійний орієнтир
Перш ніж відвідати салон «перетворень», вам потрібно ретельно дослідити свої природні риси обличчя. Так, розріз і посадка очей мають десятки інтерпретацій. Тому необхідно враховувати такі особливості ваших очей:
Розріз. В основному він або круглий, або мигдалеподібний. Різниця - ширина. Класика служить безпрограшним варіантом для великих очей. Щоб підкоригувати мініатюрну або занадто круглу форму, професіонали накладають рівні ворсинки в куточках очей, що сприяє подовженню і розширенню погляду.
Ступінь опуклості. Глибоко посаджені очні яблука потребують максимально закручених віях. Саме вони візуально відкривають погляд на кілька міліметрів. Ще класичне нарощування актуально для надмірно опуклих вічко, тому що вони і так роблять яскраве враження. Тонкі вії, посаджені на натуральні, додадуть погляду загадковості і жіночності.
Рівень свисания століття. Коли повіку занадто опущено, тоді в хід йде різко вигнутий ворс. Жінки з азіатською зовнішністю таким ось чином майстерно виділяють свій погляд на тлі чарівної посмішки.
Посадка. Існує два варіанти дистанції: близька і широка. У першому випадку практикується прикріплення рівних, але довгих, деталей до зовнішнього краю, а в другому - використання завитків в центральній і внутрішній зоні. Мета процедури - збільшити відстань або ж, навпаки, звузити його.
Якщо вам від природи властиві такі дані, то можна сміливо використовувати цей тип нарощування. У цьому помилки бути не може. Однак варто ознайомитися з плюсами цього методу.
Переваги класичної форми
Потужний аргумент на користь цієї форми - чоловіки переситилися ляльками і глянцем, вони в захваті від природності. За статистикою, 80% сильної статі забороняють своїх супутниць наносити тони фарби на обличчя. А класичне нарощування дозволяє бути привабливою і без макіяжу. Також до переваг такої форми можна віднести:
- натуральність матеріалів: хутро північних тварин або шовк;
- клейкі засоби, які не викликають алергію;
- система прикріплення з урахуванням лінії росту;
- можливість повного або часткового подовження;
- період носіння варіюється в межах від 4 до 8 тижнів;
- підійде дебютантка цієї справи;
- втрата однієї з них не псує загальну картину;
- ідеальне поєднання штучних ворсинок з натуральними по довжині, товщині, а також вигину.
Свіжий навіть наївний погляд можливий тільки завдяки такому ефекту. При цьому пам'ятайте, чоловіки від такого погляду без розуму, особливо в XXI столітті. Все ж існує кілька нюансів, про які важливо знати самим визажистам.