Головна : Новини

Інтерактивна дошка: що це таке?

, 22:24
0 3919
Інтерактивна дошка

В сучасній школі, все частіше в навчальному процесі використовують новітні технології, і інтерактивна дошка є яскравим тмоу прикладом. Інтерактивна дошка — це пристрій, що використовується з проектором і комп'ютером. Зображення з комп'ютера виводиться на інтерактивну дошку, як на звичайний екран, з підтримкою проекторів.

Будь-яка інтерактивна дошка має програмне забезпечення, в даний час, для того, щоб отримати якісну товарну дошку, яка б охоплювала різні набори можливостей — від простого мальованого тексту зображення з комп'ютера або віртуального білого списку з можливістю збереження результатів роботи, до створення багатострінкових уроків та презентації з керованими об'єктами, що встановлюються на сторінці відеофрагментами та численними функціями, які полегшують роботу з дошкою.

Далі, ми розглянемо основні різновиди інтерактивних дощок і особливості роботи з нею. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://toster.if.ua/interaktivni-doshki/, в якому безпосередньо можна придбати це обладнання.

Як працювати з інтерактивною дошкою?

Починати працювати з інтерактивною дошкою досить просто. Замість комп’ютерної миші використовується маркер або палець. Відповідно до складностей програмного забезпечення кожної інтерактивної дошки та технічних завдань, для вирішення яких планується її використовувати, освоєння всіх найновіших функцій може зайняти більше або менше часу, але роботу з базовими функціями, загальними для всіх інтерактивних дощок, не вимагає спеціальної підготовки.

Програмне забезпечення є інтуїтивно зрозумілим, що дозволяє обґрунтувати включення нового інструменту в роботу та скоротити затрати часу на його освоєння. Інтерактивна дошка популярна в основному в освітніх навчальних закладах, для проведення цікавих уроків.

Основні різновиди інтерактивних дощок

Найбільше розповсюдженими на ринку є інтерактивні дошки, які працюють за наступними технологіями:

  1. резистивною;
  2. повітряною;
  3. поєднання інфрачервоної та ультразвукової;
  4. електромагнітною;
  5. мікротоковою;
  6. емнісною.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ