Головна : Новини

Що потрібно для гри Бакуган?

, 21:13
0 2183
Бакуган

Шукаєте цікаву гру, що весело провести час, тоді вам потрібно купить Бакуган. Щоб зіграти у цю гру вам потрібно 3 Бакугана і 3 карти персонажі до них. Важливо: 3 Бакугана повинні бути різними. Під "різними" розуміється, що у них не повинні повністю збігатися ім'я та фракція. Тобто, наприклад, Ви можете мати в ігровому комплекті Aquos Dragonoid та Pyrus Dragonoid або Pyrus Dragonoid Ultra та Pyrus Dragonoid.

Які є БакуСектори?

БакуСектори — це магнітні шестикутники, до яких будуть прикріплюватися Бакугани. БакуСектори з Вашого ігрового комплекту повинні відповідати зазначеним секторам на картах персонажа. Наприклад, на карті персонажа Pyrus Dragonoid позначені вогненний кулак і кулак. Це означає, що в ігровому комплекті повинні бути присутніми саме ці БакуСектори. Аналогічно з іншими персонажами в ігровому комплекті. Значення на зворотному боці БакуСектори можуть повторюватися, тобто Ви можете мати в ігровому комплекті будь-яку кількість повністю ідентичних БакуСекторів.

Підготовка до гри

Додайте перед собою свою колоду та 3 карти персонажа (сорочкою вгору). На карти персонажа помістіть відповідних Бакуганів (закритими). Визначте гравця, який почне викладати на поле БакуСектор (киньте кубик / монетку).

По черзі кладіть БакуСектори на ігрове поле. БакуСектори повинні стикатися один з одним як мінімум однією гранню. Ігрове поле, що складається з БакуСекторів, називається Прихованою матрицею.

Кидок

Далі, гравці вибирають одного свого закритого Бакугана, якого будуть кидати. Кидок обидва гравці роблять одночасно в бік Прихованої матриці на відстані як мінімум двох карт від найближчого до них БакуСектора.

Битва:

  • Якщо жоден Бакуган не розкрився, гравці роблять перекидання.
  • Якщо розкрився лише один Бакуган, цей гравець перевертає карту персонажа того Бакугана, і гравець оголошується переможцем битви.
  • Якщо розкрилися обидва Бакугана, обидва гравці перевертають карти персонажа тих Бакуганів.
  • Складіть значення Б-сили, вказане на карті персонажа, з Б-силою, зазначеної на БакуСекторі, до якої прикріпився Бакуган. У битві перемагає той, у чийого Бакугана Б-сила вище.

Переможцем турніру оголошується той гравець, що відкриє першим своїх трьох бакуганів!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ