Головна : Новини

Історія створення торгової марки Heron Preston

, 19:00
0 2695
Heron Preston НАСА

Вуличний стиль в даний час набуває все більшого поширення. Тому такі дизайнери, як Heron Preston (Херон Престон), привертають пильну увагу аудиторії. Створюючи колекції одягу, майстер прагне мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище, а також дотримуватися естетичної складової бренду. Сам творець компанії має за плечима значний досвід в модній сфері. Він співпрацював з такими гігантами, як Nike, допомагав в розробці дизайну для репера Kanye West, випустив власну лінійку футболок з пародійними зображеннями, є членом колективу Been Trill. Компанія має свій унікальний стилістичний посил, енергетику та манеру виконання. Багато речей виготовляються з вторинної сировини. Слідуючи сучасним трендам, компанія піднімає важливі для суспільства проблеми. До речі, в інтернет-магазині https://chuvakbratan.com/ або за телефоном: (066)-03-999-08 безпосередньо можна купить NASA, Стиль та інші принти бренду Heron Preston в Україні.

Трохи про історію марки та перші кроки до успіху

Heron Preston являє собою втілення художника, творця, який живе в сучасному світі інтернету та технологій. Багатогранний, адаптується до різних жанрів і напрямів, бренд став справжньою іконою в молодіжній культурі, яка відома своїм сміливим, бунтарським характером.

Сам Престон не мав мрії стати дизайнером. Під час навчання в школі юнак захоплювався скейтбордингом і вуличною модою. Його приятель володів невеликою майстернею по виробництву футболок. Бувши підлітком, Херон зважився долучитися до виробництва та запропонував наносити малюнки на вироби.

Після чого молодий чоловік отримав освіту в "Parsons School of design", а після отримання ступеня бакалавра продовжив навчання в "San Fransisco upbringing". Проживаючи в сонячному Сан-Франциско, Престон відчув тягу до непізнаної російської культури. Першим кроком стало вивчення національної кухні. Найулюбленішим ласощами дизайнера стали пиріжки з м'ясною начинкою. Після переїзду в New York смаки злегка трансформувалися. Тепер до фаворитів додався наваристий, смачний борщ.

Найвідоміші та самі запам'ятовувані творіння Heron Preston

Прості водолазки, прикрашені написом "Стиль", тривалий період були темою обговорення серед багатьох модників і модниць. Їх вважають за краще носити Bella Hadid, Travis Scott, навіть маленька North West. Нова колекція бренду була представлена в травні 2018 у будівлі КМ20, де відкрився перший магазин pop-up store. Також Престон є частим гостем на Тижнях моди в Парижі та Лондоні.

Знаковий та популярний напис з'явився всього кілька років тому, коли приятель, і фотограф за сумісництвом, Nick Knight запропонував створити рекламні футболки для виставки в стилі хіп-хоп. Експозиція була присвячена горезвісним 90-им. Дизайнер довго розмірковував, що рухає ним у культурному напрямку, і усвідомив, що це стиль. Репери небайдужі до різних принтів, написів, часто розміщують їх на предметах гардероба.

До 2014 року розгорілася справжня пристрасть до кирилиці, хоча Херон міг прочитати лише кілька букв. Незнайомі, але такі близькі по духу символи, захопили молоду людину. Скориставшись електронним перекладачем, майстер створив емблему "Стиль". Кожен клієнт розуміє і трактує напис по-своєму. Для когось — це просто набір букв, інші бачать в принті ностальгію за минулим, інші вважають слоган ультрамодним напрямком і даниною сучасній моді.

У творіннях Heron Preston простежується якась культурна неписьменність, яка є символом епохи. Лаконічні фрази з уніформи робочих, соковиті помаранчеві комбінезони та жилети, які віддають аскетизмом, і відрізняються мінімалістичним кроєм. Оригінальні сукні та футболки виглядають стильно та модно. Бренд намагається переламати суспільство, яке звикло до надмірного споживання. Це модний напрямок, який не можна назвати масовим, бо далеко не всі можуть зрозуміти та оцінити те, що відбувається.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ