Головна : Новини

Переваги килимків для авто EVA

, 18:02
0 1796
EVA килимок для авто

До недавнього часу найбільш поширеними матеріалами для виготовлення автомобільних килимків були гума і текстиль. Але з появою матеріалу EVA все змінилося. Далі, ми безпосередньо розглянемо його основні переваги.

Основні "+" автомобільних ковриків EVA

ЕВА коврики для авто мають ряд істотних переваг:

 • EVA - досить жорсткий та міцний матеріал. Килимки, виготовлені з нього, складаються з ромбоподібних чарунок глибиною 8 мм при загальній товщині виробу 10 мм. В результаті їм не потрібні бортики для утримання води — вона рівномірно розподіляється по осередках, що неможливо у випадку з гумовими або текстильними виробами.
 • Чарунки килимків надійно утримують воду. Щоб її вилити, виріб потрібно тримати практично вертикально. Це гарантує, що вода в салоні не буде розхлюпуватися, як може відбуватися з гумовими виробами.
 • Так само надійно ці килимки утримують тверде сміття, пісок або ґрунт і не дають їм переміщатися по салону. Бруд збирається на дні чарунок та не заважає під ногами. Це безперечна перевага продукції EVA перед гумовими та велюровими аналогами.
 • Матеріал ЕВА розрахований на експлуатацію при температурі до - 50 0 С. Він не твердне та не схильний до утворення тріщин, як це буває з гумовими виробами.
 • Те ж саме можна сказати й про експлуатацію в жарку пору року. Матеріал абсолютно спокійно переносить нагрівання до + 50 0 С. При цьому не деформується, не стає токсичним і не має запаху. Його абсолютну безпеку підтверджує відповідний сертифікат.
 • EVA абсолютно байдужий до впливу хімічних реагентів, що використовуються в зимовий час для боротьби з обмерзанням доріг. Одночасно він здатний захистити від їх впливу взуття водія та пасажирів: хімікати накопичуються в осередках килимка та мінімально контактують з підошвами. Гумові або текстильні вироби, у свою чергу, забезпечити такого захисту не можуть.
 • Легка чистка. Для цього достатньо перевернути килимок і витрусити його. До того ж чарункова структура вміщує достатньо сміття, щоб чистку не доводилося виконувати часто. Звичайно, це лише тимчасовий захід і періодично йому потрібне вологе прибирання під тиском. Однак особливості конструкції дозволяють робити її набагато рідше.
 • Після чистки килимки швидко сохнуть, оскільки вони не вбирають вологу. Цим EVA вигідно відрізняються від текстилю, який має ворсисту поверхню і прогумоване дно, тому повільно віддає накопичену вологу.
 • Зовнішній вигляд килимків ЕВА вигідно відрізняється від інших пропозицій. Понад 150 комбінації кольору килимків і окантовки дають можливість надати індивідуальності салону вашого авто.

Для кого килимки EVA стануть найкращим вибором?

Вони є ідеальним вибором для тих, хто:

 • часто подорожує в негоду і хоче при цьому зберігати салон чистим, а одяг — незаплямованим;
 • любить комфорт і зручність у всьому: килимки з матеріалу EVA ідеально підходять для того, щоб забезпечити максимум позитивних емоцій від їх застосування;
 • шукає цікаве дизайнерське рішення в салон і, зрозуміло, для всіх тих, хто любить себе і свій автомобіль.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ