Головна : Новини

Навчання макіяжу: 5 критеріїв вибору школи

, 20:57
0 3125
макіяж

Візажист - порівняно молода професія в Україні, однак отримати її нескладно. Візажу навчають в освітніх установах двох типів:

  • Загальноосвітні навчальні заклади (коледжі, інститути, академії та університети). Крім стандартних спеціальностей, тут пропонують курси за спеціальністю «візажист» і «візажист-стиліст». Тривалість цих курсів невелика, вартість низька, якість отриманих знань - відповідна (для професійного рівня їх навряд чи буде достатньо).
  • Спеціалізовані школи. Ніяких зайвих загальноосвітніх предметів тут не викладають. Програма навчання зазвичай заснована на програмах іноземних Центрів підготовки фахівців з макіяжу з адаптацією під українську дійсність. Саме тут ви можете долучитися до світу моди та краси, досягти професійного рівня, обзавестися корисними знайомствами і надихнутися творчістю іменитих візажистів.

Саме тому, якщо ж ви мрієте про кар'єру візажиста або вже працюєте в сфері краси та вирішили розширити спектр надаваних вами послуг, спеціалізовані школи - це ваш вибір! Вибір такої школи залежить від багатьох факторів, про які ми безпосередньо поговоримо далі. Ну а розповість нам про це стиліст-візажист Анна Науменко: https://a-naumenko.com/studiya-makiyazha/individualnye-konsultatsii-pomaki/.

Статус школи, косметика

Престижність навчального закладу є значущим фактором, якщо ви плануєте працювати в індустрії моди, кіно або на телебаченні. Статус школи, зірковість викладачів можуть зіграти важливу роль у вашому подальшому просуванні.

Велике значення відіграє бренд декоративної косметики, на якій проводиться навчання в школі. Якісна професійна косметика - головна зброя візажиста, а від асортименту залежить його свобода дій.

Ще один приємний бонус - часто школи, що працюють з певним брендом, надають учням і випускникам знижку на придбання косметики, якщо при школі працює магазин.

На що звернути увагу?

  1. Участь школи в престижних конкурсах і виставках.
  2. Портфоліо викладачів.
  3. Відгуки випускників.
  4. Бренд декоративної косметики.

Викладачі

Викладацький склад грає ключову роль в якості освіти. А оскільки візажист - це професія творча, визначальним фактором є збіг особистостей учня та викладача. Для креативних людей вкрай важлива енергетика та атмосфера, в якій вони творять. Тому візажу варто вчитися у викладача, з яким ви поладите і який буде заряджати вас ентузіазмом.

Вкрай важливим є і досвід викладача. Професійний візажист обов'язково поділиться з учнями своїми особливими фішками, навчить правильним рухам рук і допоможе порадами в плані подальшого професійного розвитку та кар'єри.

Що робити?

  • Пошукайте інформацію про викладачів, згадки про них в б'юті-колах.
  • Зустрітися та поспілкуйтеся з викладачами.
  • Візьміть участь в заняттях в якості моделі.

Вартість навчання

Вартість базового курсу в різних школах відрізняється в рази. При оцінці вартості потрібно враховувати кількість годин, можливість оплати навчання в розстрочку, а також дізнатися, що конкретно входить в цю суму. Деякі школи пропонують косметику та інструменти для практики та забезпечують учнів робочим одягом та навчальними матеріалами з теоретичної частини.

Важливий момент - заздалегідь з'ясуйте, чи надає школа моделей під час практичних занять, інакше вам доведеться витрачати час на пошуки і домовлятися з ними самостійно.

Як оцінити вартість?

  1. Розрахуйте вартість однієї години, а вартість курсу поділіть на кількість годин.
  2. Складіть список надаваних школою матеріалів.

Програма навчання

Уважно вивчіть програму курсу. Базовий курс повинен включати в себе основи колористики та кольороометріі, принципи моделювання овалу та рис обличчя, всі техніки салонного макіяжу та освоєння основних видів макіяжу.

Важливе також й співвідношення теорії і практики в програмі. Навчитися візажу можна тільки досвідченим шляхом, тому більша частина курсу повинна бути відведена практичним заняттям, відпрацювання технік і постановці руки.

Як оцінити повноту програми?

  • Складіть список дисциплін із зазначенням кількості годин.
  • Розділіть дисципліни на теоретичні та практичні й порівняйте кількість годин.

Тривалість курсу та графік

Базовий курс триває в різних школах від 40 до 278 годин. При виборі школи подумайте, скільки часу ви готові витратити на навчання і за яким графіком хотіли б займатися. Вечірні курси або курси вихідного дня дозволять поєднувати навчання з роботою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ