Головна : Новини

Як записатися на прийом до лікаря за кілька секунд: огляд сервісу Health 24

, 11:09
0 1371
Health 24

Необхідність отримання кваліфікованої медичної допомоги часто виникає несподівано для пацієнта. Йому потрібно терміново знайти профільну клініку, досвідченого лікаря, записатися до нього на прийом. Але в будь-якому великому місті України працюють сотні лікарень з власними реєстратурами, сайтами, способами зв'язку.

Використання сервісу Health 24 - це оптимальний спосіб пошуку потрібного лікаря. Він об'єднує всю актуальну інформацію про медичні заклади нашої країни. Тут ви знайдете актуальний список Київських клінік та лікувальних установ інших великих міст України. Запис на прийом до профільного фахівця відбувається всього за кілька секунд.

Якими можливостями володіє сервіс?

Пацієнтам сервіс пропонує кілька варіантів пошуку:

  • спеціальність лікаря з урахуванням характеру проблеми, що виникла;
  • тип компанії — медичний центр, дитяча лікарня, стоматологія;
  • прізвище, ім'я та по батькові лікаря;
  • повне найменування клініки та її структурних підрозділів;
  • вид або категорія послуги — первинна консультація, лікування, огляд.

Окрема опція — це можливість автоматичного визначення місця розташування користувача на карті. За допомогою цієї функції можна побачити всі найближчі клініки, відкрити їх веб-сторінки, ознайомитися з переліком та умовами надання послуг. Вона дозволяє не тільки записатися в потрібну лікарню, але і вибрати зручний маршрут.

Реєструючись в сервісі пацієнти зможуть швидко знайти фахівців потрібного профілю та записатися до них на прийом в режимі он-лайн. Вибираючи з декількох рівнозначних варіантів, можна порівняти розташування клінік, їх розцінки на послуги.

Додаткові можливості та переваги

Сервіс Health 24 - це офіційний оператор системи охорони здоров'я eHealth, яка підвищує якість надаваних послуг. Вона буде впроваджуватися протягом декількох років, поступово охопить всю медичну сферу України. Ще одна її функція — інформування пацієнтів про стан їх здоров'я шляхом доступу до електронної карти. Збір всіх відомостей в одному місці допоможе і лікарям, які будуть завжди мати під рукою повну клінічну картину для постановки діагнозу і призначення лікування.

У сервісі передбачена система рейтингу лікарів і клінік, а користувачі можуть залишати відгуки про них. Це допоможе отримати всі необхідні відомості про якість послуг ще до запису на прийом. При пошуку фахівця відразу видається інформація про місце його роботи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ