Головна : Новини

Elmy - Онлайн сервіс пошуку фахівців в Дніпрі

, 12:06
0 1411
Elmy

Сервіс Elmy на слуху у багатьох жителів Дніпра. Навіть якщо ви ним не користувалися, то, скоріше за все, чули від своїх знайомих. Молоді, активні, цілеспрямовані жителі та гості міста особливо цінують свій час, який Elmy і допомагає економити. Навіщо місяць чекати поки звільниться перукар подруги, їхати на масаж на інший кінець міста, якщо все можна зробити тут і зараз!

Якщо ви ще не знайомі з сервісом, то ось коротка довідка: Elmy зарекомендував себе як універсальний б'юті-пошуковик, який допомагає оперативно знайти майстра поблизу, подивитися його портфоліо, порівняти з іншими майстрами по рейтингу, відгуками, цінами, і записатися на будь-яку процедуру онлайн. Все це доступно як у веб-версії на сайті https://elmy.ua/dnepr/chiropody, так і в форматі мобільного додатка.

Якщо ви живете в Дніпрі, і до сих пір ще не користувалися Elmy, то останні оновлення точно не залишать вас в стороні.

5 «фішок» Elmy, якими варто скористатися:

  • 20 000 фахівців з різних сфер послуг. Нині Elmy - це не просто б'юті-пошуковик, а масштабна платформа, де зібрані професіонали індустрії краси, здоров'я, спорту, освіти, догляду за домашніми вихованцями, дизайну, реклами та багато чого іншого.
  • Обновлений інтерфейс пошуку. Тепер профайлів стало набагато більше, а пошук потрібного фахівця — ще простішим. І це завдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну, зручній навігації по категоріях, фільтрації за ціною, районом, кількістю відгуків та рейтингом.
  • Охоплення 4 великих міст. Сьогодні Elmy працює в Харкові, Одесі, Києві та Дніпрі. А це означає, що не потрібно тепер перед поїздкою в столицю або до моря записуватися до всіх майстрів. Просто знайдіть потрібного на місці.
  • Запис онлайн і нагадування. Жителі Дніпра не з чуток знають, що таке суєта, і як просто забути про візит в салон або до лікаря. Запишіться онлайн за допомогою сервісу, і вам прийде заздалегідь СМС-повідомлення.
  • Безкоштовна реєстрація фахівців і клієнтів. Щотижня на порталі з'являється понад 100 нових анкет. І якщо ви надаєте свої послуги в Дніпрі, то саме час створити власний профіль на порталі Elmy. До того ж це абсолютно безкоштовно. За допомогою сервісу ви можете залучити додаткову аудиторію, зберігати відгуки про свою роботу, ділитися фотографіями результатів і т. д.

Висновки

Цінуйте свій час і не хочете втрачати жодної дорогоцінної хвилини? Тоді приєднуйтесь до Elmy - адже це незмінне місце зустрічі фахівця та клієнта!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ