Головна : Новини

Керамічна черепиця: що потрібно знати?

, 22:52
0 1233
Керамічна черепиця

Глиняна черепиця — один з найпрестижніших і самих довговічних матеріалів для покрівлі, що використовуються людьми ще з часів Стародавнього Риму. Унікальність властивостей і довговічність, поряд з естетичною привабливістю, роблять покриття популярним для облаштування покрівель заміських особняків і будинків. Її декоративні якості настільки високі, що більшість дешеві покрівельних матеріалів прагнуть хоча б частково імітувати їх. Тим часом, черепиця залишається найдорожчим матеріалом. Щоб визначитися з раціональністю її придбання, необхідно знати всі плюси та мінуси даху з неї. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину budmagazin.com.ua/keramitcheskaya-tcherepica, в якому безпосередньо можна придбати керамічну черепицю в Україні.

Черепиця — класичний матеріал для покрівлі: плюси та мінуси

Принцип виробництва керамічної черепиці практично не змінювався протягом століть: в його основі лежить термічна обробка пресованих заготовок з глини. Зниження внутрішньої пористості, що покращує морозостійкість, досягається шляхом випалювання при температурі 1080-1300 o С в залежності від сорту сировини. Часто для підвищення водовідштовхувальних властивостей на поверхню заготовок ще до випалу наноситься АНГОБ або глазур. Подібна технологія доводить екологічність матеріалу і виключає наявність в складі небезпечних речовин.

Класична натуральна черепиця володіє масою інших переваг:

  • Естетика та престиж. Керамічна покрівля додає виразності та благородної декоративності архітектурного вигляду будівлі та говорить про статок його власників.
  • Різноманітність форм випуску черепиці дозволяє підібрати покрівельне покриття практично під будь-який стилістичний напрямок архітектури будівлі.
  • Тривалий термін експлуатації, що досягає 100 років. Гарантія виробників за умови дотримання їх рекомендацій складає в середньому 25 років.
  • Висока стійкість до кліматичних крайнощів — значної вологості, температурних перепадів, мінімумів і максимумів.
  • Ремонтопридатність. Окремі елементи можна без особливих зусиль замінити на нові.
  • Хороші шумопоглинаючі властивості. Дах виходить набагато тихіше металевого.

Три мінуси черепичних покрівель:

  • Значна вартість як самого матеріалу, так і його монтажу. Обумовлена технологічними особливостями виробництва і використанням виключно натуральних компонентів.
  • Велика маса. Цей недолік проявляється на всіх етапах: при проектуванні покрівлі, а також при транспортуванні, розвантаженні, монтажі.
  • Крихкість матеріалу. Керамічна черепиця не витримує механічних ударних впливів.

Деякі недоліки глиняної черепиці, наприклад, складність монтажу покрівлі через наявність невеликих елементів, при деяких умовах перетворюються в достоїнства. Прикладом тому служать даху з криволінійною або складною конфігурацією. Дивовижна довговічність покрівлі з черепиці та відсутність необхідності в спеціальному обслуговуванні з часом окупають її високу вартість.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ