Головна : Новини

Переваги професійної косметики

, 19:27
0 1778
професійна косметика

Мало хто замислюється про те, чим звичайна, масова косметика відрізняється від професійної, вважаючи, що остання просто дорожча. Це, безумовно, так, але скидати з рахунків переваги професійних косметичних засобів, від яких і зростає ціна, категорично не правильно. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://allure-cosmetics.com.ua/, в якому безпосередньо можна придбати професійну косметику в Україні.

Сутність та переваги професійної косметики

Саме визначення «професійна косметика» має на увазі, що використовується вона в спеціалізованих салонах, клініках, естетичних центрах. Тому, просто купити її в звичайному магазині неможливо. Називаючи таким чином просту косметику, маркетологи застосовують хитрий хід для заманювання покупців.

Головною особливістю салонної косметики є підвищений вміст в ній активних компонентів. Її головне призначення - усунення проблем зі шкірою або волоссям.

У масових засобах можуть міститися ці ж компоненти, але в малій концентрації, так що ефект від їх застосування буде не таким вираженим, а термін, витрачений на досягнення певного результату - більш тривалим.

Професійні косметичні засоби не викликають алергічних реакцій. Це пов'язано з тим, що в них не додають ароматизаторів, а всі оригінальні компоненти проходять контроль дослідників.

Види професійної косметики

Салонна косметика ділиться на види по місцях її застосування:

  1. Косметика для обличчя. Відрізняється високим вмістом біологічно активних речовин. Вони відповідають за прискорення оздоровчих і омолоджуючих процесів шкірного покриву обличчя. Також, до складу подібних засобів входять тонуючі засоби, які надають шкірі натурального кольору.
  2. Косметика для рук. Дія препаратів з цієї категорії направлена на досягнення ефекту за кількома напрямками. Вони очищають, відлущують, живлять, захищають від зовнішніх факторів. Таким чином, забезпечується комплексний догляд.
  3. Косметика для ніг. Дані засоби спрямовані на забезпечення ефективного догляду за наступними напрямками: відлущування, зволоження, боротьба з потовиділенням і наслідками цього процесу - неприємним запахом і грибковими захворюваннями.
  4. Косметика для тіла. Різноманітні професійні засоби по догляду за тілом забезпечують очищення, відлущування, живлення, надання пружності шкірі різних типів.
  5. Косметика для волосся. Концентрований вміст у ній поживних і відновлюючих речовин забезпечує найбільш якісний догляд за волоссям.

Висновки

Користуватися масовою косметикою або вдатися до послуг салонів з їх професійними засобами - кожен вибирає самостійно. Але, суттєві переваги салонної косметики в більшості випадків роблять цей вибір очевидним.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ