Головна : Новини

Зимове дитяче взуття: поради щодо вибору

, 21:22
0 2050
Зимове дитяче взуття

Щоб взимку зберігалося тепло між стопою і взуттям, між ними повинен залишатися невеликий вільний простір. Якщо взуття буде «впритул» і тисне, тоді нога буде мерзнути. Якщо взуття буде більшим на декілька розмірів — також буде холодно. Оптимальний запас при виборі дитячого взуття - 1 см. Однак, при покупці потрібно враховувати ще кілька нюансів. Нумо їх розгляньмо. Ну а розкаже нам про це співробітник інтернет-магазину Minimen.ua, в якому безпосередньо можна придбати якісні дитячі зимові черевики в Україні.

Скільки дитині років?

При покупці дитячого зимового взуття не забувайте, що стопа росте з різною швидкістю в залежності від віку:

  • в 2-3 роки — на 2-3 розміри в рік;
  • в 3-6 років — на 2 розміри;
  • в 7-12 років — на 1-2 розміри.

Якщо взуття купується влітку в період акцій, то береться більший запас. Якщо прямо перед сезоном - 1 см. Під кінець зими запас може бути менший оптимального.

Малюки ростуть швидко та невеликого запасу може не вистачити на сезон. Намагатися заощадити, взявши взуття на два сезони з запасом у 2 см, — помилка. У перший рік взуття буде бовтатися, а нога мерзнути. У другий — буде вже «впритул», значить, ногам знову буде холодно. Занадто великий ризик прорахуватися і додати проблем собі та дискомфорту дитині.

В якому кліматі ви живете?

Дотримуйтесь простого правила: чим північніше, тим більше запас.

В регіонах, де температура часто опускається нижче -30 0 C, регулярно одягають товсті вовняні шкарпетки, тому запас повинен бути більшим, ніж зазвичай. Максимальний запас з урахуванням теплого носка має бути 1,5 см.

Для додаткового утеплення варто використовувати хутряні термовкладки для дитячих чобіт і хутряні устілки для зимового взуття.

Тип взуття

Ще один фактор, який необхідно враховувати — температурний режим носіння обраного взуття. Так мембранні чоботи та сноубутси з температурою експлуатації до -15 0 C рекомендується брати з більшим запасом, адже ймовірність використання додаткового утеплення зростає.

Правила вибору

Попри знання теорії, все одно можна помилитися. Точний розрахунок не допоможе, якщо помилитися в процесі примірки.

Неправильно:

  1. оцінюючи «запас», просовувати палець між п'ятою і задником — дитина може підігнути пальці ноги, відчуваючи тиск на п'яту;
  2. приміряти взуття на сидячу або лежачу дитину — в положенні стоячи вага тіла тисне на стопу і вона подовжується на 3-6 мм.

Правильно:

  • заміряти довжину стопи по лінійці, коли дитина стоїть на двох ногах, і порівняти результат з довжиною взуттєвої устілки;
  • приміряти взуття на обидві ноги для оцінки зручності, жорсткості, підйому та ширини моделі.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ