Що таке кисневий концентратор і навіщо він потрібен?
Концентратор кисню виділяє з навколишнього повітря молекули кисню, концентрує і подає людині у вигляді потоку. Він застосовується переважно при лікуванні захворювань повітряно-дихальних шляхів, в профілактичних цілях і для підтримки гарного самопочуття. Розглянемо докладніше, які концентратори кисню використовуються в кожному випадку. До речі, найкращі кисневі концентратори в Med-bio.
При важких захворюваннях
При бронхіальній астмі, ХОЗЛ, а також при серцевій недостатності кисень необхідний в першу чергу. Регулярні процедури компенсують гіпоксію, тобто зменшується задишка, покращується робота не тільки серця і легенів, але також нирок і печінки. У цих випадках застосовується обладнання з високою продуктивністю — від 5 до 10 л / хв.
Після операції
У період відновлення організму після проведення важких операцій киснева терапія допомагає зміцнити сили організму. Для цих цілей підійде прилад з продуктивністю 3-5 л / хв.
Жителям міст
Дефіцит кисню незмінно веде до хронічної втоми, постійних головних болів; сонливості, поганого самопочуття, зниження стресостійкості, передчасного старіння. Тому людям, які проживають у великих містах рекомендована киснева терапія. Для профілактики призначені моделі з продуктивністю 1 л / хв.
Концентратор кисню: як він працює?
Принцип дії концентратора кисню не важкий. Апарат забирає повітря з приміщення, фільтрує його за допомогою кульок цеоліту, де молекули азоту відокремлюються від молекул кисню. Кисень концентрується з одного боку, а азот з іншого.
Управління сучасними апаратами легке і зручне. Для підготовки концентратора буде потрібно наповнити зволожувач чистою водою, вибрати на панелі управління швидкість потоку повітряно-кисневої суміші та тривалість процедури. Далі натиснути на кнопку "Пуск" і насолоджуватися.
Де використовується?
У лікарнях, санаторно-курортних установах, реанімобілі для надання екстреної допомоги кисневі концентратори використовуються в першу чергу. У фітнес-центрах, салонах краси для проведення профілактичних процедур використовуються універсальні кисневі концентратори.
Чи знаєте ви, що в столиці Індії Нью-Делі через сильне забруднення повітря створили кисневі бари. Сюди приходять всі бажаючі і отримують 15 хвилин чистого кисню. Такі процедури можна робити і вдома. Вони не тільки поліпшать наше самопочуття, а й здоров"я в цілому.