Головна : Новини

Проект реконструкції при відкритті медцентру

, 16:22
0 827

Якщо ви плануєте розпочати медичний бізнес та цікавитеся, як відкрити медцентр, то варто приділити особливу увагу дуже важливому моменту — реконструкції приміщення під нього. У цьому питанні варто керуватися чинними нормами законодавства й зручністю як для персоналу клініки, так і для її пацієнтів.

Варто подбати про права на використання земельної ділянки, на якій знаходиться будівля медичного центру. Тут є два основні варіанти: за наявності прав на саму споруду можна користуватись прибудинковою територією та під’їзними шляхами до неї або ж оформити право власності на земельну ділянку.

Забезпечення необхідних зручностей для будівлі медцентру

Споруда клініки, а також внутрішнє облаштування приміщень мають відповідати умовам інклюзивності. Головна вимога, яку мають задовольнити підприємці — це забезпечення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Мова йде про спорудження пандусів, облаштування ліфтів, встановлення кнопки виклику персоналу тощо.

Не менш важливо подбати про створення умов для вільного під’їзду автомобілів екстреної медичної допомоги якнайближче до входу, а також про наявність щонайменше двох входів — парадного та запасного, який також можуть називати пожежним.

Безперешкодний під'їзд до будинку є особливо важливим у випадку, коли планується надавати у медзакладі послуги швидкої допомоги. До речі, законодавство не забороняє приватним закладам надавати швидку медичну допомогу (зокрема із застосуванням спеціалізованого автотранспорту) у випадках звернень пацієнтів у станах, які не є невідкладними (тобто такими, що не несуть загрози життю людини). Наприклад, при підвищенні температури тіла, що супроводжується респіраторними симптомами, головним болем, запамороченням або ж при загостренні хронічних хвороб тощо.

Внутрішнє облаштування медцентру

При плануванні проекту реконструкції варто зважати на профіль медустанови, й, виходячи з цього, продумати розташування кожного кабінету з урахуванням всіх санітарних норм та інших встановлених законодавством вимог. Ці вимоги різняться в залежності від типу й спеціалізації клініки. Наприклад, якщо ви думаєте по те, як відкрити стоматологію, варто поцікавитися специфічними вимогами для облаштування рентген-кабінетів, адже використання дентальних рентгенапаратів має свою власну специфіку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ