Головна : Новини

Чи викликає лазерна епіляція рак?

, 16:58
0 1293

Жінки видаляли волосся завжди, ні одна не хотіла бути зовнішньо схожою на свою прародичку мавпу. Хоча всі розуміють, що волосяне покриття на тілі дорослої людини ― то норма, але прагнення до досконалості, та стандарти краси вимагають рішучих дій. Позбавлення надлишкової «рослинності» за допомогою лазера з’явилось за часовими мірками не так давно, поширеним воно стало протягом останніх десятиріч. А це вже достатній термін, щоб робити висновки про його ефективність та безпечність.

Центр лазерної епіляції допоміг уже багатьом красуням. В оточенні кожної є такі подружки, вони можуть з власного досвіду поділитись корисними порадами. Та й покоління лазерів весь час удосконалюються, стають все більш безпечними та безболісними. Але досі навкруги лазерної епіляції точиться багато чуток та «страшилок» ― чи будуть опіки, чи не викличе лазер рак? А може краще один раз спробувати, ніж сто разів лякатися дурних пліток?

Страх невідомого

Страх невідомого перед лазерною епиляціею
Що жахає людей понад усе? Так, це невідоме. Якщо нічого про лазерну епіляцію не знаєш, то повіриш чому завгодно. Тож, по-перше, треба розібратись, як це працює:

  • Лазер здатен генерувати світлову енергію, яку поглинає меланін волосяного фолікула. Потім вона переходить у теплову, та нагріває волосяний фолікул, руйнуючи його. Тепер простіше ― промінь діє тільки на корінь волосини, ніяк не зачіпаючи шкіру. Його довжини не вистачає, щоб дістати до внутрішніх органів і систем. Винищується тільки волосинка, все що навколо ― не відчуває ніякої дії. Чи чули колись про рак волосся? Ні? І не почуєте.
  • Лазери нової генерації не дають болісних відчуттів, а також проходять всі випробування на безпеку. А додаткове охолодження під час процедури нагадує дитяче « дай подую, щоб не було боляче».
  • Нові лазерні промені здатні боротись з тонким та світлим волоссям. А їх потужність дозволить зменшити кількість сеансів.

На всі питанні, що турбують, можуть відповісти спеціалісти, що проводять лазерну епіляцію. А до речі, різні лазерні промені широко використовуються в медицині, знали?

Ефект лазерної епіляції

Ефект лазерної епіляції
На даний час лазерна епіляція є самим ефективним методом позбавлення волосся на любій ділянці тіла. Простіше кажучи, це вам не бритвою через день шкребти. Після першої процедури через кілька днів волоссячко просто випаде, залишивши по-дитячому гладеньку шкіру. І цілий місяць можна про нього не згадувати. Після другого сеансу особливо не буде чому випадати. А за третій нагадає адміністратор, а ви будете з подивом дивитись на шкіру і думати, що тут видаляти?

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ