здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ключиця і найчастіші її травми

Лютий 27 2015

Ключиця (лат. Clavicula) — це кістка людини, яка служить для з'єднання тілоз верхньою кінцівкою. Має подвійну форму і знаходиться над першим ребром. За допомогою ключиці лопатка приймає таке положення, яке дозволяє руці рухатися легко і вільно. Подібно ключу, що відкриває замкову щілину, ключиця виконує   рух навколо осі під час підняття плеча. Тому одна з найважливіших функцій цієї   кістки — опорна.  

Поєднуючи руку з тілом, забезпечує найвищу рухливість. Також кістка служить необхідним захистом нервів, кровоносних і лімфатичних судину. Суглоби — найслабше місце ключиці, тому слід звертати на них величезну увагу при перших же ознаках болю і некомфортних відчуттів. Тим болїї за останній час спостерігається величезна кількість людей, які через необережність травмують кістку і відчувають ушкодження, що відбиваються на їх діяльності. Серед них виділяють:

а) переломи;
б) вивихи частини плечового суглоба (акромиально - ключичний суглоб);
в) остеолиз (руйнування) кістки.
& Nbsp ;       &Nbsp;
Дуже часто більшість дітей і тінейджерів страждають переломами ключиці. Також   жертвами травм можуть бути люди, що займаються   контактними видами спорту (боротьба, футбол, баскетбол, хокей і т.д.). Головними ознаками таких переломів є: припущенное плече, одутлость надпліччя, зміна форми ключиці. Одна з головних причин переломів — пряма травма, що породжує різкий біль і дискомфорт. Тому слід бути обережним, дбайливим,   і завжди готовим   надати першу допомогу в таких випадках.

Наприклад, щоб послабити біль потерпілому, надайте його руці таке положення, щоб м'язи могли перебувати в повно розслабленомустані. Потім, зігніть обидві руки хворого в ліктях, відведіть назад передпліччя і закладіть за спину палицю так, щоб вона змогла утриматися в ліктьових згинах. Величезну роль у цьому випадку зіграє бинт, за допомогою якого потрібно прибинтувати зігнуту в лікті   руку до тіла. Після цього, потрібно негайно відвести травмованого до лікарні.

Щодо лікування переломів ключиці, налагоджуються фіксуючі пов'язки. Якщо при відкритому чи закритому переломі ключиці спостерігається пошкодження нервів, плеври і кровоносних судин, то потрібно робити операцію. При невеликих переломах, не виникає негативних наслідків, оскільки   перелом вже буквально через два місяцізростається.  

← Синдром гістоплазмозу очі Йога - відмінна... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен