Головна : Новини

Йога - відмінна альтернатива занять спортом при вагітності

, 14:38
0 679

Незважаючи на те, що людина є унікальним созданям природи, вершиною її еволюційного процесу, самодостатнім видом, який може вносити корективи не тільки в своє життя, але і в життя самої природи, він все ж підпорядковується базовим інстинктам. Основним з таких інстинктів є інстинкт продовження роду, завдяки чому і зберігається і примножується популяція людини.

Безсумнівно, народження дитини є однією з найбільш яскравих сторінок в житті кожного з нас, а особливо його матері, якій перед цим довелося протягом дев'яти місяців носити це маленьке диво під серцем. За цей час більшість вагітних неабияк набирають у вазі, змінюється гормональний і структурний фон, що відразу ж сказивается на загальному стані (набряклість ніг, болі в спині і т.д.).

Все це відбувається тому, що ресурси материнського організму починає відбирати на свої потреби малюк, а матері, всупереч всіх недоброзичливцям, необхідно підтримувати себе у формі. Ні, це звичайно ж не означає, що необхідно також активно заніматься спортом і дотримуватися розумного харчування - все це вкрай зашкодить вашій майбутній дитині, а може і взагалі перервати вагітність.

Але ось заняття йогою, які можуть підтримувати ваші м'язи в бадьорому стані, які заспокоять нерви і позбавлять від неприємних явищ типу токсикозу, будуть зовсім не зайвими. Кстати, якщо ви живете в Санкт-Петербурзі і вирішили зайнятися, тоді вам потрібно відвідати центр "Айенгара" - перший в Пітері йога центр, який був заснований ще в далекому 1994 році. Сьогодні у центрі працює більше 20 викладачів, є кілька сучасних повністю укомплектованих залу і є більше 30 видів програм, серед яких є програми і длявагітних. Подібні програми занять і характерні пози (асани) для заняття йогою вагітними розроблені і випробуваний на практиці не один раз. Головною їх особливістю є максимальний комфорт і дбайливо виконання вправ - тоді і дитина буде розвиватися активно і в безпеці, і мама буде почувати себе набагато краще.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ