Головна : Новини

Як можна утеплити дах свого будинку

, 04:14
0 870

Дах - це захист будинку від впливів зовнішнього срїжі, тому важливим є питання про її утеплення. І так, утеплити дах ви можете або своїми руками, або замовити дану послугу в професіоналів. Приміром, в Україні замовити можна в компанії "Insulation" . Якщо ж ви вирішили все зробити самостійно, тоді для цього вам потрібно знати деяку інформацію.

По перше, те, що конструкція даху складається з 2 частин: зовнішньої   і внутрішньої. Покрівлю відносять до зовнішньої частини, а кроквяну конструкцію та плиту перекриття до внутрішньої. Ви можете утеплювати як дерев'яний будинок, так і кам'яний за єдиним планом.

Завжди вибирайте теплоізоляційний матеріал, не рахітая, яку частину горищного будинку ви будете експлуатувати. Але якщо горище не їсти житлове приміщення, то утеплювати его зовсім не обов'язково. Тут ви можете встановити якісну теплоізоляцію. Якщо ж горище використовуєте, як житлове приміщення або тут розміщена мансарда, тоді вам потрібно подумати, як утеплити її дах.

Перед тим, як почати робити утеплення даху своїми руками, вам потрібно спочатку ретельно вивчити основні її   конструкції. Завжди чините дефекти вчасно, буде погано, якщо ви залишите цю роботу на потім.

В обов'язковому порядку перевіряйте якість крокв, якщо ви побачите, що деякі елементи враженівогкістю і гниллю, то не забудьте їх замінити.

Якщо ви хочете утеплювати дах самостійно - рекомендуємо вам звернутися за консультацією до фахівців. Люди, які непогано розбираються в цьому, підкажуть вам, який матеріал промені вибрати для роботи. На сьогодні є чимало теплоізоляційних матеріалів: скловолокномо, мінеральна вата (на основі скловолокна, базальту, пеноскло, целюлозні матеріали, пінополістирол) та інші утеплювачі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ