здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лишай: причини виникнення та лікування.

Березень 06 2015

Перебуваючи в постійному контакті з природою, навіть у великому місті, людина піддається ризику зараження і розвитку різних захворювань шкіри, які в симптоматиці супроводжуються характерним висипом і наявністю зудять вогнищ на шкірних покривах.

Велику групу таких захворювань об'єднують одним єдиним терміном - лишай. У медичній практиці розрізняють кілька видів лишаю, які вражають людину(Стригучий, оперізуючий, різнокольоровий, червоний, висівкоподібний і т. Д.). Всі вони розрізняються (класифікуються) за такими показниками, як збудник захворювань (його вид і форма), місця локалізації висипу, типологічна характеристика висипання і його властивість до поширення.

Складність цього захворювання в тому, щовоно має досить тривалий період дії, характеризується високим ризиком повторного зараження шкіри, високою ймовірністю і періодичністю загострень. Крім того, не варто списувати фактор психологічної нестійкості у зв'язку з явними косметичними дефектами шкіри. Серед основних фігурантів у списку збудників цього захворювання числяться,як правило, вірусні та грибкові мікроорганізми. А ось механізм зараження, як і його причини, сьогодні достеменно невідомі.

Серед передбачуваних причин можна виділити:

 • стрес;
 • емоційні та фізичні перегрузки;
 • хвороби інфекційної природи;
 • зниження рівня імунітету;
 • а також, можливо, генетична схильність.

Лікування різних типів позбавляючи

Лікування позбавляючимає починатися з комплексного медичного обстеження, якому успадковують, як правило, різні мазеві процедури. Застосовують ту чи іншу для його купірування і повного лікування. Яку саме мазь потрібно застосовувати залежить від природи захворювання (види збудників), а також типу і характеру протікання захворювання. У цьому випадку займатися замолеченіем не варто ні в якому випадку. оскільки правильну терапію може призначити тільки досвідчений лікар дерматолог.

Для лікування грибкових видів позбавляючи застосовують різні мазевідние протигрибкові засоби. Серед останніх, найбільшою ефективністю і популярністю володіє препарат Клотримазол. Максимальна еффектівность даного препарату спостерігається при лікуванні висівкоподібного типу лишаю, викликаного дріжджовими грибками. Крім нього, широко застосовуються такі мазі, як:

 • Мікосептін (при стригучий лишай);
 • Мікозорал;
 • Кастеллани (Фукорцин);
 • сірчано-дьогтьова мазь.

У разі лікування лишаїв вірусної природи, в хід вступають мазі з яскраво вираженим противірусну дію. Наприклад, при лікуванні лишаю бульбашкового типу широко застосовуються препарати:

 • Ацикловір (Зовіракс);
 • панавір (гелева форма);
 • Віру-Мерс.

Окремо варто виділити такий тип лишаю, як рожевий лишай. Його відносять до інфекційних типам захворювання, але його ступінь заразність набагато більше нижче, навіть у порівнянні з лишаями грибкового походження. Для його ефективного лікування приміняют, як правило:

 • бовтанку Цінтол;
 • мазі Фторокорт і Лорінден.

Симптоми і лікування кожногпро захворювання - позбавляючи

← Чому англійська краще... Як можна утеплити дах... 
Переглядів: 388
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен