Головна : Новини

Чому англійська краще вчити в школі "English Prime"

, 08:54
0 393

Зараз, мабуть, не знайдеться людини, яка би сумнівався в необхідності знання іноземної мови. Знання мови відкриває перед людиною необмежені можливості розвитку. Сьогодні існує безліч різних курсів з вивчення англійської, і багато приватних репетиторів і вчителів, що пропонують приватні індивідуальні уроки. Я не буду сьогодні зупинятися на плюсах і мінусах тих чи іних, це є частиною вже зовсім іншої історії, я пропоную вам вчити англійську в школі. Вперше про цій школі заговорили в 2005 році, і вже 10 років вона успішно лідирує на ринку послуг з вивчення англійської.

Головне правило школи, це на вчити будь-якого дорослого говорити по-англійськи дуже швидко на рівні пробщенія з іноземцями, адже у сфері своєї діяльності людям дуже часто доводиться виїжджати за кордон.

Викладання на курсах навчання англійської здійснюється по давно забутої методикою, в процесі навчання люди активно спілкуються один з одним, що дозволяє в короткі терміни всього за 5-9 місяців досягають доситьхорошого рівня.

У школу приходять люди, у яких   знання   англійської на різному рівні, і навіть початківці. Визначити ваш рівень можливо за допомогою тестів. І з перших же уроків ви починаєте активно говорити, нехай спочатку з помилками, але поступово все більш пристойно. &Nbsp; Крім того   для того щоби дійсно підлогу вчити знання мови, то необхідно вміти і читати і писати, і цьому педагоги приділяють величезну увагу.

Повний курс   навчання - 1 рік. Тільки вдумайтеся, всього рік і ви зможете вільно спілкуватися. А спробувати, як все це буде проходити, можна відвідавши безкоштовний урок. Приходьте, і ви саміпереконайтеся, що говорити по-англійськи за такий короткий термін-це круто!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ