здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Косметична компанія Фаберлік

Березень 06 2015

У житті жінка таке поняття, як краса відіграє одну з найважливіших ролей. Це вполне логічно, враховуючи її статус, як представниці прекрасної половини людства. Протягом сотень і тисяч років своєї історії людство постійно звеличують жінку, ставлячи її на якийсь п'єдестал і схиляючись перед її красою і роллю в житті суспільства. Все це було не один раз оспівано в шедеврах світової культури і подібна тенденція продовжується зараз, у вік передових технологій і безмежної комунікації. Більш того, можна сказати, що сьогодні це поняття куди більш актуальнішою, оскільки завдяки все тій же комунікації, в першу чергу - завдяки інтернету, жінку одноразово можуть бачити мільйони "шанувальників", а це саме по собі зобов'язує бути на висоті, вигляподіти відповідне своєму образу і статусу в суспільстві.

Слід нагадувати, що завдяки сучасним модним і стилістичним тенденціям, критерії визначення поняття ідеальної краси значно розширилися, отже, чоловіки, як основні її цінителі, стали в цьому плані значно вимогливіше до своїхсупутниць.

Для того, щоб виглядати відповідно, одних "природних запасів" організму недостатньо, оскільки той спосіб життя, який ми ведемо, та екологія, з якою ми змушене стикаємося, швидко зводить нанівець всі досягнення матінки природи в цьому плані.

Для здобутки необхідних результатів жінки від мала до велика зобов'язані користуватися різними косметичними засобами, вирішальними ті чи інші завдання. Зважаючи на їх найширшого розповсюдження, а також різноманітності видів і брендів, виникає цілком логічне запитання про те, як вибрати свою косметику, яка не лише дасть необхідний результат, але й не зашкодить, зважаючиприсутності в своєму складі шкідливих хімічних сполук. На російському, а тепер уже й світовому ринку, такий косметикою є продукція компанії Фаберлік. До речі, можна тут: http://katalog-oriflejm.com/katalog-faberlik.

Компанія була заснована в Росії майже двадцять років тому, а остаточне формування світового бренду сталося близько десяти років тому, з виходом на європейський ринок. Сьогодні Фаберлік - це більше 1000 видів кисневих косметичних засобів по догляду за шкірою і волоссям, а також ексклюзивна парфумерія з Франції, декоративні косметичні засоби, продукції для домашніх потреб, зміцнення здоров'я, а також широка гама дитячої Брендової одягу та взуття.

← Що таке ломка і як з нею... Чому англійська краще... 
Переглядів: 346
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен