Головна : Новини

Що таке ломка і як з нею боротися

, 20:49
0 821

Ломка - важкий стан, безпосередньо пов'язане ззвиканням до наркотичних засобів. Ломка стає явно помітною після прийому другого або третього разу сильного наркотику. Але у деяких людей початок цього періоду трохи затягується і може тривати приблизно до двох тижнів.

Якщо вживати наркотики п'ять шість років, то ломка вже починає представлятидуже серйозну загрозу для здоров'я і життя людини. І буде не дивно то - коли ви зустрінете наркомана 25 років, його організм буде функціонувати як 80-річний.
Симптоми, які свідчать про початок ломки, проявляються вже через 9-13 годин після останнього прийому дози. Починається все з сильною дратівливості, занепокоєння, втрати будь-якогоконтролю над своїми емоціями і діями. Може з'явитися нежить, сильна слинотеча і сльозотеча, озноб, пітливість. Потім розширюються зіниці, починається блювота, зникає апетит. Потім збільшується артеріальний тиск і пришвидшується скорочення серця, але найголовніше будуть сильні болі в суглобах, кістках, м'язах. При цьому наркоман не можеспати, він постійно шукає нову дозу, чого б йому це не коштувало.

Тим самим зняття ломки є необхідним заходом для лікування наркотичної залежності. До речі, в Москві займається реабілітаційний центр « Інсайт & raquo ;. Пам'ятайте: вживати засоби, які допомагають усунути ломку, суворо забороняється за прідшала лікарень. Саме тому потрібна госпіталізація, суворий нагляд і лікування під наглядом нарколога. Однак тільки зняття ломки повністю не виключає від залежності і до повного здоров'я потрібно довго і важко лікуватися.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ