здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що собою являє остеопатія

Березень 05 2015

Незважаючи на те, що організм людини є одним з найскладніших і найдосконаліших творитиий природи, вершиною еволюційного процесу, він все також є вразливим різних захворювань, які невпинно переслідують його протягом всієї історії. Є серед них такі хвороби, з якими людина може самостійно ефективно боротися, без проблем діагностуючи їх, а є досить таки серйозні захворювання, діагностика та лікуванняяких вимагає застосування спеціальних знань і навичок. Фактично, всю медицину, яка і повинна вирішувати ці проблеми, можна умовно розділити на дві основні групи: традиційну і нетрадиційну (народну, альтернативну).

Як раз одним з напрямків альтернативної медицини і є. Вона є визначенийної різновидом мануальної терапії, яка втілює на практиці ідею діагностики та лікування захворювань за допомогою накладення рук. Як стверджують теоретики остеопатії, первинною причиною будь-якої хвороби є порушення взаємозв'язку між органами і системами організму на структурно-анатомічному рівні.

Ще на зорі звоего розвитку, в кінці XIX століття, остеопатія розглядалася, як якась альтернатива для медицини традиційної, фактично, повна її протилежність. При цьому існувала своя певна філософська концепція остеопатії, сформульована її основоположником Ендрю Стилом, американським хірургом, учасником громадянської війни я яскравим критиком ортодоксальних методів лікування. На її підставі геть заперечувалися всі традиційні методи лікування, включаючи лікарські препарати.

На сьогоднішній день існує кілька різних шкіл остеопатії, які, тим не менш, не мають якоїсь загальної бази.

← Хто така доглядальниця і... Що таке ломка і як з нею... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен