здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Хто така доглядальниця і які послуги вона надає

Березень 05 2015

Людина, незважаючи на свій високий рівень розвитку, що не застраховать від різних форс-мажорних або тимчасових обставин, які можуть вплинути на його здоров'я і життя. Так наприклад, в результаті оперативного лікування, надалі травм або складних хвороб можуть виникнути стану, в результаті яких людина тимчасово або постійно не зможе самостійно виконувати різні функції і дії. Теж спостерігається і в глибокій старості, коли організм значно слабшає і людині цілком може знадобитися стороння допомога в реалізації свіх потреб і бажань. У цьому і попередньому випадку, догляд за хворою людиною (так його умовно назвемо) вимагає часу і уваги, іноді досить тривалого, що вимагатиме від рідних кардинально вименіть свій спосіб життя, в плоть до звільнення з роботи, а це вже прямий шлях до безгрошів'я. Вирішити це питання можна, використовуючи послуги професійних доглядальниць, як у лікарні, так і вдома. До речі, якщо ві хочете знайти

, тоді відвідайте веб-сайт: nashanyanya.ru.

Спеціальність доглядальниці є досить-таки індивідуальної, але в теж час і досить багатопрофільної, зважаючи на те, скільки життєвих і фізіологічних завдань доводиться вирішувати протягом дня. У переліку послуг, що надаються доглядальницями, існує кілька стандартних, обов'язкових так сказати. Серед них можна виокремлити такі:

  • догляд за клієнтом, в якості якого виступають хворі або старі люди. Сюди входить спостереження за фізичним станом, дотримання режиму дня, фізіологічних функцій, медичних приписів;
  • дотримання санітарно-гігієнічноїких норм приміщення (прибирання, заміна, білизни, приготування їжі і т. д.);
  • супровід хворого в медзакладі;
  • психологічна підтримка.
← Характерна симптоматика... Що собою являє остеопатія  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен