Головна : Новини

Характерна симптоматика поперечної плоскостопості

, 07:36
0 675

Про плоскостопості у нас в країні наверняка прийнято згадувати в світлі насувається призову до лав збройних сил держави, як про одного з захворювань, що становлять, так би мовити, квиток на свободу. Тим не менш, з точки зору медицини - це досить поширене захворювання, яке може непомітно привести до набагато більш серйозних наслідків, наприклад, до розвитку болевих синдромів у суглобах, спині, викривлення постави, клишоногість, вростання нігтів, більш серйозних деформацій стопи і т.д. Тому, дуже важливою є рання діагностика та лікування цього захворювання, адже впоратися з її наслідками куди більш важко, якщо взагалі можливо. З усіх видів плоскостопості, найбільш часто зустрічається так званепоперечна плоскостопість, внаслідок чого, поперечний звід стопи помітно ущільнюється. Внаслідок цього, її передня частина починає безпосередньо спиратися на підстави плеснових кісток, приводячи до того, що вони починають розходитися в сторони збільшуючи при цьому ширину стопу і зменшуючи її довжину. Для визначення поперечної плоскостопості необхідно враховуватийого характерну симптоматику. :

  • однаково швидка стомлюваність ніг, як після ходьби, так і після статичного стояння на місці;
  • наявність регулярних болів в ногах і суглобах, особливо ввечері, часто супроводжуються судомами;
  • розширенняступень в передній, предпальцевой їх частини;
  • поява певного, стійкого дискомфорту або навіть больових відчуттів при носінні взуття на високому каблуці;
  • наявність сильної набряклості стоп і кісточок;
  • характерне стан підошви взуття, якасильно стоптується і піддається швидкого зносу, особливо з внутрішньої сторони;
  • буває досить важко встати навшпиньки, так як при цьому починає випробовуватися сильний біль.

Крім цього, існує також група, так званих, зовнішніх симптомів, які можна видеть при візуальному огляді стопи:

  • уплощение поперечного зводу стопи, яке призводить до нерівномірності розподілу навантаження на пальці. Як наслідок, великий палець має характерне відхилення в бік, а середні - характерну молоткообразних форму;
  • зміни в структурішкірних покривів центральній частині щоб, яка, внаслідок зміна звичних навантажень стає більш грубою, з'являються часті мозолі, натоптиші і головне - сильні болі при ходьбі і носінні взуття.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ