Головна : Новини

Що таке амарантове масло

, 23:21
0 564

Серед рослинних масел саме амарантове масло займає особливе місце. Отримують його з насінняамаранту, які дуже   дрібні і темно-коричневого кольору. Ці зерна включають в свій склад 6-8% жирної олії і вони володіють незвичайними властивостями.
Крім того, цей вид широко використовується і в кулінарії, оскільки воно може бути заміною будь-якого рослинного масла. На ньому ви можете смажити, при бажанні його додають у випічку або ж іКористуйтесь для приготування перших і других страв.

Масло має приємний смак і підходити для того, щоб заправити салат, але важливо те, що до його складу входить чимало корисних компонентів для організму людини. Пам'ятайте, що масло насіння амаранту при термитной обробці втрачає деякі корисні властивості.

У ньому міститься близько 50% лінолевої кислоти, яка займає перше місце серед поліненасичених жирних кислот. З амаранту роблять безліч продуктів, у тому числі макаронні вироби, дитяче харчування, випічку і т. Д. До речі, ви можете в інтернет-магазині: strana-veschey.ru. Це масло дуже широко поширене і різнихобластях медицини. Воно має лікувальні властивості і его використовують для лікування онкологічних хвороб, атеросклерозу, при хронічних захворюваннях, ранах, ударах гінекологічних захворювань, печінки і безліч інших.

Олія амаранту це дієтичний продукт, який додасть вам сили і довголіття. Пам'ятайте, щоякщо ви шукайте спосіб оздоровити організм, омолодити ваші клітини організму, то саме це масло допоможе вам! Спробуйте і ви не пошкодуєте!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ