Головна : Новини

ЖК «Смольний парк» в Санкт-Петербурзі

, 16:48
0 651

Безсумнівно, кожен з нас, як член суспільства і просто, як людина, сім'янин, потребує власного жильє, у своїй фортеці, так би мовити. Але не менше з нас хотіли б мати цю квартиру в місці, де навколо панує приголомшлива атмосфера, наповнена багатющим історичним минулим і не менш багатим сучасним. Таких міст, які дивно гармонійно поєднують в собі і минуле і майбутнє не так вже й багато у всьому світі і Санкт-Петербург однозначноє одним з них.

Погодьтеся, мати власне житло і жити в місті з такою вражаючою енергетикою - мрія багатьох. А що ви скажете, якщо вам випаде шанс отримати житло в самому серці міста, на березі головної міської артерії Неви, в оточенні мальовничих садів? Перспектива виглядає просто приголомшливо,погодьтеся.

Так от, подібна можливість відкривається у вас в житловому комплексі « Смольний парк & raquo ;, який розташований в тихому, відокремленому і одночасно центральному місці в місті - в парковій зоні Смольного собору. До речі, придбати можна на сайті: newspbrealt.ru. Навколо будівлю оточують не тільки парківПерші насадження, але величезна кількість історичних пам'яток. Таким чином, кожен власник житла в даному комплексі буде відчувати ту неповторну зв'язок поколінь і вражаюче гармонійне єднання вируючої ділового життя центру та комфортного усамітнення серед садів.

Сам комплекс позиціонується на ринку, як житлоелітного рівня, в якому будуть розташовуватися просторі квартири з поліпшеним плануванням і кількістю кімнат від однієї до чотирьох. Всього комплекс складатиметься з тринадцяти житлових будинків з усіма необхідними зручностями.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ