Головна : Новини

ЖК «Олександрівський» в м Пушкін

, 16:44
0 486

У житті Російської Федерації місто Санкт-Петербург грає одну з найбільш важливих ролей. Це не тільки споконвічнокультурна столиця держави (неофіційно, звичайно ж), але й один з найбільших багатопрофільних центрів розвитку (економічний, промисловий, фінансовий, культурний, транспортний і т. д.).

Тут постійно спостерігається зростаюча концентрація міських жителів, у тому числі і за рахунок приїжджих з інших регіоніві країн (до світлого завжди тягнуться люди). А цей факт відіграє на користь розвитку будівельної галузі, оскільки постійно зростаючому населенню, новим сім'ям необхідна власна житлоплощу.

Одним з найбільш цікавих новоспоруджуваної житлових комплексів міста є ЖК « Олександрівський » в Пушкінському районе. Незважаючи на те, що комплекс розташовується практично на периферії району і далеко від центру самого міста (до найближчої станції метро аж 24 км), це анітрохи не впливає на транспортне сполучення: постійно курсують міські та приміські електрички, автобуси, поруч знаходяться найважливіші автомагістралі, що робить вашу поїздку в місто швидкої і доомфортной.

Сам позиціонується, як комплекс квартир комфорт-класу, побудованих за цегляно-монолітної технології. Плани забудовників воістину грандіозні, адже сам комплекс являє собою не просто окремо стоїть будинок - планується, що це буде цілий мікрорайон, у якому зможуть оселитися до 20 тисяч житялин. Для них також планується звести відповідну інфраструктуру6 дитячі садки, школи, спорткомплекс, торгові центри, поліклініку, готелі, словом все, щоб жити затишно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ