здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вплив екстендера на ерекцію: правда і вигадка

Березень 11 2015

На початку 1990-х років на ринку медичних приладів вперше з'явився пристрій, стводані спеціально для збільшення довжини пеніса – . З часом пристосування удосконалилося, стало більш зручним і ефективним. Але як і раніше навколо його застосування ходить чимало чуток, і один з найпоширеніших: прилад призводить до погіршення ерекції. Правда це чи ні – давайте розберемося!

Для початку важливо зрозуміти механізм ерекції. Отже, пеніс складається з трьох поздовжніх тел: двох печеристих і одного губчастого, навколишнього уретральний канал. Всі ці тіла мають губчасте будова і здатні накопичувати в собі кров. У процесі сексуального збудження наповнені кров'ю внутрішні тканини здавлюють відводять вени, а томувідбувається поступове збільшення тиску всередині пеніса, і він стає більш твердим, збільшуючись у розмірах.

Таким чином, розмір пеніса під час ерекції безпосередньо залежить від розміру печеристих тіл і їх здатності накапують кров (їх обсягу). У свою чергу екстендери під час носіння впливаютьбезпосередньо на внутрішні тканини статевого члена, поступово розтягуючи їх. Одночасно з розтягуванням печеристих тіл відбувається незначне розтяг судин, а тому в перший час вони дійсно « втомлюються » і можуть втрачати еластичність.

Однак подібний негативний ефект триває протягом всього несколько тижнів (звичайне не більше 1 – 2), а потім проходить. При цьому про повну втрату ерекції мови йти не може: пеніс стає приблизно на 15 – 20% менш напруженим в порівнянні з його звичним збудженим станом. При цьому такий ефект – результат носіння застарілих (петльових або ремінних) приладів. Вони призводять до передувливанню підстави головки, можуть викликати застійні явища і погіршення циркуляції крові в члені.

Інноваційні моделі, наприклад PeniMaster PRO , забезпечуються вакуумними кріпленнями головки. Завдяки поєднанню вакууму, геометричного замикання і адгезії досягається мінімальний вплив на голову, а її оніміння і посиніння виключені. Тканини також не відчувають сильного напруги, оскільки пеніс знаходиться в положенні, близькому до природної ерекції. Отже, після використання подібних приладів ерекція не тільки не погіршується, а в 47% випадків стає більш міцною і тривалою.

← Дізнайтеся як збільшити... Що потрібно врахувати при... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен