Головна : Новини

Що потрібно врахувати при виборі кондиціонера

, 10:06
0 508

Для багатьох покупка великої побутової техніки, у тому числі і кондиціонера, повпро цілий процес пошуку прийнятної ціни, ознайомлення з відгуками і вибір магазину постачальника. Враховуючи величезний вибір магазинів, що пропонують купити недорогі кондиціонери, необхідно спочатку провести порівняльну характеристику ціна / якість. Як це зробити? Є кілька параметрів, за допомогою яких визначається якість і надійність кондиционєра.

  • Потужність охолодження

Цей параметр показує, яку площу може охопити даний прилад. Іншими словами, скільки кімнат можна охолодити цим кондиціонером. Показники потужності прямо пропорційні охлаждаемой площі. Тобто, чим більше потужністьтехніки, тим більший простір можна їм охолодити. При цьому враховується і висота стель, тому що при малій площі, але високих стелях сумарний об'єм приміщення залишається значним.

  • Кількість знаходяться в приміщенні людей.

Ця цифра важлива при покупці кондиакціонера, тому що чим більше кількість працюючих у приміщенні людей, тим більшої потужності має бути обладнання. Навіть не дивлячись на малу корисну площу.

  • Кількість заскленої площі.

Потужність кондиціонера повинна бути тим більше, чим більше в приміщенні площі,що займає вікнами. Тому що сонячне світло, навіть не прямий, в яскравий сонячний день, нагріває приміщення дуже сильно і кондиціонер працює на більшу потужність, ніж в аналогічній кімнаті з такою ж площею, але меншою кількістю вікон.

  • Електрична потужність.
    • Нагрівання повітря.
    • Наявність інвертного функції.
    • Адаптаційні елементи.

Показник прямо пропорційно залежить від потужності самого кондиціонера. Якщо виробнича потужність маленька і розрахована на звичайну житлову кімнату, такий кондиціонер можна навіть підключити до звичайної розетки.

Сьогодні більшість кондиціонерів можуть не тільки охолоджувати повітря, але і нагрівати його. Це зручно, якщо приміщення швидко остигає і його треба нагріти в лічені хвилини. Але є один момент: купуючи кондиціонер, зверніть увагу на показники нагріву. Деякі з них обмежені температурою зовнішнього середовища. Тобто, Є прилади, які можна включати на обігрів лише при температурі повітря 0 º С, деякі мають обмеження -5 º С і т.д.

За останній рік почалася установка кондиціонерів інвертного типу. Поки що масово цим користується тільки Японія. У нас на ринку теж можна придбати подібний кондиціонер. Його почінка складається з двигуна постійного струму, а не змінного. А такі установки дозволяють економити споживання енергії на 33%. При досягненні заданого показника температури, кондиціонер старого типу просто зупиняє двигун, в той час, як прилад інвертного типу просто уповільнює кількість обертів двигуна.

Наявність таких елементів дозволяє скоротити знос деталей при використанні кондиціонера в зимовий час при низьких температурах. Техніка нового покоління більш адаптована до такої експлуатації.

За матеріалами інтернет магазину

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ