здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Переваги медицини онлайн

Березень 12 2015

У сучасному світі, де дуже розвинені мережеві технології та интернет, вже з'явилася така послуга, як медицина онлайн. А все тому, що існує безліч сайтів, які створюються як самостійно практикуючими медиками, так і при солідних медичних центрах, а є і просто мережеві медичні видання, де є можливість. Суть подібних консультацій полягає в тому, що пацієнт може вибрати необхіднийого йому лікаря і задати питання спеціалісту щодо свого здоров'я. Звичайно ж, він може розраховувати на грамотну відповідь, адже найчастіше в подібних інтернет-порталах працюють грамотні і кваліфіковані фахівці. Однак, наскільки ж ефективні подібні консультації? Давайте розглянемо це питання в даній статті.

До речі, на такий медичної сторінці ви зможете як поставити лікарю нове питання, так і почерпнути інформацію з уже заданих питань і відповідей на них. Саме так і робить 67% відвідувачів, що видно з проведених досліджень та статистичних даних. В основному відвідувачами онлайн докторів стають люди до 40-річного віку, це связано з тим, що більш старше покоління любо не вміє користуватися інтернетом, або ж скептично ставиться до консультацій подібного роду.

Статистика показує, що в основному відвідувачами рухає цікавість, або ж бажання трохи краще розібратися в тому чи іншому медичному питанні. Також присутнє бажання помощі близьким людям, які або не ходять, або ж не мають можливості для походу до лікаря. Важливим аспектом подібних звернень є і відсутність необхідних фахівців за місцем проживання хворого, що і змушує його звертатися в Мережу, тому стає для них єдиним шансом кваліфікованої медичної допомоги. До безперечних плюсам даного виду медичної допомоги можна віднести безкоштовність, анонімність, оперативність і ефективність. Адже в більшості випадків, такі консультації допомагають впоратися з виниклою проблемою.

← Професійна косметика... Остеохондроз: причини і... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен