Головна : Новини

Остеохондроз: причини і методики його лікування

, 09:43
0 440

Хвороби переслідують людину протягом усієї його історії, але якщо поглянути на поввід питання з точки зору статистичної частоти прояву, то виникає закономірне висновок: в різні епохи, найбільш поширені хвороби були різними, і не в останню чергу це залежало від того, який спосіб життя веде людина.

У сучасному світі, наприклад, однією з найбільш поширених проблем являеться остеохондроз - дистрофічне порушення міжхребцевої хрящової тканини. З точки зору фізіології, цей процес, в принципі, неминучий, оскільки є наслідком того, що людина є істотою прямоходящим, а значить, міжхребетні диски постійно зазнають навантаження.

Серед причин, які викликають развитие цього захворювання, основними прийнято вважати неправильний спосіб життя (харчування, недостатня фізична активність), надмірна вага, авітаміноз - все те, що однозначно асоціюється з усіма офісними працівниками.

Методика лікування остеохондрозу залежить від того, на якій стадії перебуває захворювання і чи єяскраво виражені симптоми ускладнень (протрузий, гриж і т. п.). У більшості випадків, навіть при ускладненнях вдаються до консервативних (терапевтичним) методам лікування, коли застосовується й інші методики, метою яких є купірування больового синдрому (за наявності останнього), а також відновлення функцій організму і подальша профилактика розвитку захворювання.

Методик, які застосовуються для досягнення відповідного ефекту достатньо багато, наприклад, ЛФК, мануальна, рефлекторна, тракционная терапія, підбір правильного режиму харчування, робота з психологом і т. Д.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ