Головна : Новини

Теплоізольовані труби Uponor

, 15:42
0 447
< p style = "text-align: left;"> Протягом усієї своєї багатовікової історії, людина стикався з необдимости якось обігріватися в суворі зимові морози, адже одні лише стіни будинку не врятують від нього. Таким чином, постійно відбувалося вдосконалення технологій опалення і конструкцій систем отопленія.До недавнього часу (практично до кінця ХХ століття), більшість проектних і монтажних організацій, так само, як і пересічних громадян, використовували для прокладки всередині будинку теплотраси металеві труби.

Такий підхід зумовлює необхідність проведення якісних газозварювальних робіт, контролю якості води, зважаючи схильності металу до корозії, та й взагалі високу ціну через дорожнечу виробництва металопрокату. У новому тисячолітті, зі стрімкимрозвитком науки і техніки, в дану галузь почали приходити нові, більш легкі і надійні пластикові та металопластикові матеріали. Поліетиленові, поліпропіленові, полівінілхлоридні та інші полімерні труби сьогодні, фактично, є основним матеріалом для прокладки систем опалення всередині будівлі.

Однимзі світових лідерів у даній галузі є фінська компанія Uponor (її продукція знаходить застосування в більш ніж 100 країнах світу). До речі, в РФ придбати теплоізольовані труби даної компанії ви можете в.

Особливо хочеться виділити серед продукції компанії, лінійку труб Ecoflex - попередньо покритих ізолірующім шаром поодиноким і спарених трубопроводів, які знаходять своє застосування в системах опалення, водопостачання, каналізації. Особливістю труб даної серії є збільшений практично до 200 м безстиковочний ділянку, а також відсутність потенційно коррозирующих елементів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ