Головна : Новини

Що таке гліколевий пілінг?

, 01:57
0 744

Для того, щоб   надати обличчю свіжий, бадьорий вигляд і зробити шкіру рівною і пружною, багато дівчатпроводять таку процедуру, як гліколевий пілінг. Зараз така косметична операція користується величезною популярністю і широко застосовувана. Дії такої процедури відбувається за рахунок гліколевої кислоти, яка наноситься на шкіру під час процесу. Завдяки такому речовині, відбувається зникнення верхніх шарів шкіри, що допомагає легко позбавитьься від омертвілих і затверділих частинок. Така кислота знаходиться в таких продуктах, як виноград, цукровий очерет і буряк.

За рахунок цього,   така кислота служить прекрасним стимулятором для вироблення колагену, що служить результатом омолодження шкіри. Також варто додати, що успішно бореться проти дрібнихзморшок, веснянок і різних пігментних плям на шкірі. Крім того, такий вид пілінгу є однією з найбільш нешкідливою і безпечною процедурою для обличчя та здоров'я. &Nbsp;

Важливо знати, що здійснення такої косметичної операції може мати два варіанти: поверхневий і агресивний. При першому способі, пілінг наноситься тільки на верхній покрив шкіри. Процедура спрямована на те, щоб зробити жирну шкіру більш свіжою і чистою, за допомогою вирівнювання її рельєфу. &Nbsp;

Зазвичай, такий тип пілінгу проводиться перед якимось важливим випадком або заходом. Що стосується агресивного варіанта проведення пілінгу, то кислота проникає насерединний шар шкіри.

Зрозуміло, результат буде набагато краще, але слід враховувати і можливі небезпечні для здоров'я і самої шкіри наслідки. Тому, до такого виду гліколевого пілінг потрібно підходити дуже чітко і обережно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ