Головна : Новини

Яким повинен бути масажний стіл

, 09:08
0 917

Сьогодні не існує жодної людини, яка не знає, що таке масаж. Процедуру масажу проходили многие, деякі вважаю масаж панацеєю від усіх хвороб. Дія дотиків рук до тіла людини вивчали ще в стародавньому світі, а сьогодні у цій процедурі потребує велику кількість дорослого населення. Це можна пояснити дуже просто, люди розучилися повноцінно відпочивати, у них просто не вистачає часу. Крім того, вони постійно піддаються стрессу і психологічних навантажень, а в масажному кабінеті можна розслабитися, забути про все і зануриться в світ спокою. Крім того, масаж допомагає позбутися багатьох хвороб або не допустити їх появи. Тому створення масажних кабінетів, сьогодні дуже актуально. А всякий кабінет вимагає хорошого устаткування, і найголовнішим є массажний стіл.

Вибирати треба дуже ретельно і відповідально, крім того, що він повинен бути частиною інтер'єру, він ще повинен бути функціональним. Клієнт, на столі, отримуючи масаж, повинен розслабитися і відчувати себе комфортно. З іншого боку людина, що робить масаж, теж повинен не сильно нагинатися, так як будет боліти спина, і він не зможе виконувати свою роботу якісно.

Столи для масажу бувають стаціонарні і доладні. Стаціонарні столи використовують, в основному, в масажних кабінетах, вони комфортні і для масажиста, і для і клієнта, відповідають стандартам по ширині, довжині і по висоті.

Сучасні столи виготовляють, використовуючи нові технології, вони відносяться до групи медичного обладнання. Масажні столи виробляють із закругленими кутами для зручності та безпеки з протиалергічного матеріалу.   Хороший масажний стіл дуже міцний, комфортабельний, а термін його експлуатації – довгий .

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ