Головна : Новини

Заміна колінних суглобів

, 00:33
0 600

Людський організм влаштований таким чином, що всі органи і системизаймають своє нормальне місце розташування навколо природного каркасу - скелета. Скелет, у свою чергу, являє собою не цільну конструкцію, а комплекс шарнірно з'єднаних ланок - кісток.

Кожна кістка з'єднана з суміжної за допомогою рухомого шарнірного з'єднання - суглоба. Завдяки подібній компонуєвке людина має можливість здійснювати всю свободу просторових рухів, які йому доступні від природи.

Як і будь шарнір (з технічної точки зору), суглоб утримує кістки в зачепленні, а тривалість його функціонування залежить від стану елементів, що підтримують зачеплення.

У випадку з колінним суглобом, який є одним з найбільш великих і важливих в скелетної системі, цю роль виконують хрящі, меніски, зв'язки і сухожилля. Порушення структури будь-якого з сполучних елементів колінного суглоба може призвести до порушення структури суглоба, втрати рухливості.

У таких випадках може знадобитися спеціалізована допомога лікаря-ортопеда. Повернення рухливості суглобу в такій ситуації може бути реалізовано шляхом ендопротезування, тобто, заміни колінного суглоба на штучний протез. До речі, в Україні дізнатися ви можете на сайті: premiumisramed.com.ua.

Ендопротез представляются собою копію елементів реального суглоба, виготовлену з найбільш відповідних за складом і характеристикам штучних матеріалів. Між собою компоненти ендопротеза скріплюються за допомогою спеціального кісткового цементу.

Для стабілізації конструкції використовуються залишилися неушкоджені хворобою зв'язки колена, а замість хрящової тканини використовуються спеціальні пластикові вкладиші, які мають достатньо малий коефіцієнт тертя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ