здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Заміна колінних суглобів

Березень 25 2015

Людський організм влаштований таким чином, що всі органи і системизаймають своє нормальне місце розташування навколо природного каркасу - скелета. Скелет, у свою чергу, являє собою не цільну конструкцію, а комплекс шарнірно з'єднаних ланок - кісток.

Кожна кістка з'єднана з суміжної за допомогою рухомого шарнірного з'єднання - суглоба. Завдяки подібній компонуєвке людина має можливість здійснювати всю свободу просторових рухів, які йому доступні від природи.

Як і будь шарнір (з технічної точки зору), суглоб утримує кістки в зачепленні, а тривалість його функціонування залежить від стану елементів, що підтримують зачеплення.

У випадку з колінним суглобом, який є одним з найбільш великих і важливих в скелетної системі, цю роль виконують хрящі, меніски, зв'язки і сухожилля. Порушення структури будь-якого з сполучних елементів колінного суглоба може призвести до порушення структури суглоба, втрати рухливості.

У таких випадках може знадобитися спеціалізована допомога лікаря-ортопеда. Повернення рухливості суглобу в такій ситуації може бути реалізовано шляхом ендопротезування, тобто, заміни колінного суглоба на штучний протез. До речі, в Україні дізнатися ви можете на сайті: premiumisramed.com.ua.

Ендопротез представляются собою копію елементів реального суглоба, виготовлену з найбільш відповідних за складом і характеристикам штучних матеріалів. Між собою компоненти ендопротеза скріплюються за допомогою спеціального кісткового цементу.

Для стабілізації конструкції використовуються залишилися неушкоджені хворобою зв'язки колена, а замість хрящової тканини використовуються спеціальні пластикові вкладиші, які мають достатньо малий коефіцієнт тертя.

← Дитячий стоматолог - це... Допомога педіатра в... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен