здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вплив уреаплазмоза на вагітність і плід

Березень 28 2015

Народження дитини є не тільки найбільш очікуваним і радісною подією в житті будь-якої сім'ї, алеі закономірним наслідком її створення (з точки зору природи - це продовження роду і збереження популяції). Н незважаючи на те, що сам процес зачаття є виключно приємним і чуттєвим, не слід забувати, що підходити до нього необхідно максимально підготовленим, особливо з точки зору здоров'я обох партнерів. Справа в тому, що насоточує світ, в якому повно збудників найрізноманітніших інфекцій, про існування яких ми можемо і не здогадуватися до моменту потрапляння в організм (як в принципі і тривалий час після цього). Дані інфекції можуть в принципі не робити будь-якого руйнівного впливу на організм жінки, але от на здоров'я і стан плода,який вона носить під серцем, вони можуть надати найбільш руйнівний вплив.

Саме тому, напередодні зачаття або ж відразу після нього, багато лікарів рекомендують настійно, здавати аналізи на виявлення в організмі так званих TORCH-інфекцій (внутрішньоутробних інфекцій), збудниками яких стаютьрізні віруси, бактерії або паразитарні мікроорганізми. Вони потрапляють всередину організму матері під час статевого акту з інфікованою людиною, або під час пологів від інфікованої матері (в цьому випадку інфекція може перебувати в статевих шляхах досить тривалий час в неактивному стані).

Одним з такихзахворювань, який статистично виявляється у 70% жінок, є уреаплазмоз. Його особливістю є тривале безсимптомне перебування в організмі, так звана, сплячка. Крім того, інфікування в даному випадку, може і не призвести до негайного розвитку уреаплазмоза. Справа в тому, що дослідження мікрофлори піхви показує наличие мікроорганізму, що викликає, у більшості жінок. Але, як і у випадку з Хелікобактер, що викликає виразку шлунка, лише підвищення концентрації може привести до активної фази і розвитку уреаплазмоза.

Питання впливу уреаплазмоза на вагітність і плід, а, отже, і на необхідність лікування, досить неоднозначення. Наприклад, у західній практиці він взагалі не розглядається, як захворювання, здатне зробити істотний впливів на плід, що розвивається і перебіг вагітності в цілому. Отже, навіть аналізи на уреаплазмоз там не застосовують, як обов'язкові або навіть рекомендовані.

Інша ситуація на пострадянському простийранство, де тактика і стратегія може істотно відрізнятися від західної практики. У нас прийнято іноді істотно перебільшувати проблему. Зокрема, уреаплазмоз вважають однією з причин викиднів, передчасних пологів і т.п., отже, застосовуються різного роду антибіотики, роль яких зводиться до придушення органічної мікрофлори, визувати уреаплазмоз. Але до всього необхідно підходити виважено.

Слід чітко розуміти, що один лише уреаплазмоз, точніше мікроорганізм його викликає, не приносить шкоди ні матері, ні дитині, а застосовувана антибактеріальна терапія приносить заспокоєння лише лікаря і матері, яка, до речі , після неї повинна вирішуватипроблеми з мікрофлорою вже кишечника.

Аналізи після застосування антибіотиків можуть показувати абсолютно ідентичний результат. І ось тут слід усвідомити, що причиною описаних вище проблем з вагітністю стає зовсім не уреаплазмоз (точніше, не виключно він), а його поєднання з іншими, більш небезпечними, TORCH-інфекція - хламідіозом та мікоплазмозом.

← Профнастил для облицювання... Що таке депресія?  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен