Головна : Новини

Кінострічка "Месники 2: Ера Альтрон"

, 09:57
0 678

Останнім часом, в середовищі сценаристів і великих кінематографічних доомпания Голлівуду мабуть склалася стійка тенденція до екранізації різних коміксів від Marvel Studios. Для нашого обивателя це може здатися дещо дивним, проте для жителів США - це частина їхньої історії, творчості.

Для більшості сьогоднішніх дорослих - це частина їх минулого дитинства, історії, на кя их виросло і сформувалося не одне покоління жителів Америки.

Однією з найбільш цікавих кіноробіт останніх років є кінострічка « Месники 2: Ера АЛЬТРОН & raquo ;. Він базується на вже згаданих вище паперових коміксах студії Marvel Comics, з якою був укладений контракт на екранізацію творів.До речі, можна на сайті kinopati.ru.

До роботи над даною кінострічкою, яка, до речі, є вже одинадцята за рахунком екранізацією різних коміксів студії, залучена досить сильна і відома команда, кожен актор якої був самостійно або у співпраці задіяний в підготовці попередніх КіноЛевент студії.

Акторський склад фільму складається з наступних майстрів своєї справи: Роберт Дауні молодший (Залізна людина), Кріс Еванс (Капітан Америка), Марк Руффало (Халк), Кріс Хемсворт (Тор), Джеремі Реннер (Соколине око), Скарлетт Йоханссон (Чорна вдова), Джеймс Спейдер (власне, Альтрон), Семюел Л. Джексон(Нік Ф'юрі), Стеллан Скошгорд (Ерік Селвіг), Ідріс Ельба (Хеймдалль), Том Хіддлстон (Локі) та інші.

Сюжет фільму, як завжди крутиться навколо боротьби добра зі злом. В даному випадку ми маємо команду явних суперзлодеев, в яку крім АЛЬТРОН можна внести Локі, Ртуть (Аарон Тейлор-Джонс) і червону відьму (Елізабет Олсен), а також їх антагоністів, захисників світу - месників (більшість з вище описаних персонажів).

Месники 2: Ера АЛЬТРОН — Російський трейлер

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ