Головна : Новини

Етапи виготовлення ліпнини

, 00:59
0 771

це надзвичайно клопітка робота, яка потребує витрат великої кількості часу і фінансових витрат, однак кінцевій результат гідний таких жертв, адже навіть невелике виріб з даного матеріалу є прикрасою до будь-якого інтер'єру і надає відчуття шику.

Зокрема, існує кілька видів матеріалів, які використовуються для ліпнини це: цемент, глина пластилін і гіпс. Останній придбав найпоширеніше приложеня, і потребує певного, складного технологічного процесу і постійної реставрації, для збереження прекрасного зовнішнього вигляду. Їх переважно розміщують на фасадах.

Існує кілька етапів виготовлення:

I - виготовлення моделі. На цьому етапі зазвичай використовують глину або пластилін, тобто магкіе матеріали. Модель створюється з метою відлити прикраса з гіпсу надалі. Використання пластиліну на даному етапі можна змінювати необмежену кількість разів, до тих пір поки Ви не отримаєте бажане виріб.
ІІ - формування моделі виробу. На даному етапі для досягнення ідеального варіанту потрібно, щоб на моделі не було ніяких дефектов та отримання точного рельєфу. Для цього потрібно розвести гіпс до консистенції густої сметани, а потім заливати матеріал. Проте слід бути уважним у тому плані, щоб консистенція не містила бульбашок повітря.
ІІІ - Готовий виріб заповнюється кінцевим матеріалом і здійснюється декорування даного вироби. Щодо гіпсу тона нього можна наносити всі види покриттів, оскільки він володіє мінеральними речовинами.

Ліпнина з гіпсу це надзвичайний прикраса для будь-якого житла, яке створює відчуття королівського замку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ