здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке конспект

Березень 30 2015

З цим терміном стикається всякий вчорашній школяр, тільки що сівшиї за парту ВНЗ. Пов'язаний він в першу чергу з системою підготовки студентів і характером подачі інформації на лекціях. Якщо в школі всі звикли до того, що весь необхідний до освоєння матеріал знаходиться в кожного в підручнику, а на уроці все це докладно розжовується, то потрапляючи в університетську сферу, вся ця халява випаровується на раз. До речі,готові конспекти можна знайти на сайті.

В університеті велика увага приділяється самостійній роботі, отже, як такого поняття особистого підручника не існує: весь матеріал подається на лекціях і може бути заповнений в бібліотеці. Звідси також випливає і відсутність шкільного типу подачі інформації.

На лекціях викладач доносить до студентів інформацію в усному або графічному (на дошці або проекторі) форматі, а студент в цей час повинен не тільки почути, сприйняти інформацію, а й скласти конспект лекції , для того, щоб потім при необхідності можна було освіжити в пам'яті викладений матеріал.

Фактично, конспект є коротким викладом пройденого матеріалу. З поняттям конспекту тісно пов'язане поняття конспектування, тобто методів складання максимально повного і грамотного конспекту. У практиці конспектування виділяють два основних підходи або способу виконання даної роботи:

  • безпосередній . Це послідовна, скорочена (але зі збереженням основної суті матеріалу лекції) запис інформації лекції, у міру того, як вона подається. В умовах лекції, це, фактично, єдино можливий варіант конспектування;
  • опосредственное . Конспектуванняе прочитаного матеріалу, після того, як стає зрозумілим основний сенс викладеного та логічні взаємозв'язки в ньому.
← Які овочі самі вітамінні і... Етапи виготовлення ліпнини  
Переглядів: 290
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен