Головна : Новини

Які овочі самі вітамінні і як їх правильно виростити?

, 12:56
0 1979

Всі знають, що овочі – це джерело вітамінів, макро- і мікроелементів. Але мало хто Догадаивается про те, що в наш час, на жаль, кількість таких речовин скоротилося в рази, в порівнянні з тим, що було раніше – років 50-60 тому. Що ж послужило причиною такого стану справ? &Ndash; Фермери, що головною метою ставлять не якість продаваного продукту, а кількість і розмір. Насичення грунту хімічними підгодівлями та іншіїх недобросовісні прийоми зменшують можливість отримати здорову їжу.

Але хто заважає Вам самим зайнятися вирощуванням таких культур, особливо якщо в цьому є відмінний і надійний помічник – ?

Користь овочів

Овочі насичують людський организм органічними кислотами, білками, вуглеводами, вітамінами, що так йому корисні. Кожен день необхідно отримувати певну дозу таких речовин, щоб бути повним енергії та здоров'я!

Звичайно, для такого ефекту є їх бажано сирими, без термічної обробки.

Вітаміни в овощах

Брокколі, цвітна і білокачанна капусти, перець, салат містять в собі у великій кількості один з найважливіших вітамінів – групи С, що відомий і під назвою аскорбінова кислота. Вона відповідає за захисні бар'єри в організмі від різних інфекцій, алергенів, а також за звільнення судин від жировихклітин і навіть за подолання стресових станів.

Вітамін А, або ретинол, в першу чергу, знаходиться в моркві. Він впливає на зір, на « витягування » росту людини, на роботу деяких його органів – надниркових залоз, щитовидки, печінки.

Група D   (D2 і D3) находиться в бульбах картоплі. Такий вітамін впливає на обмінні процеси, а також на зміцнення кісток і нормальне функціонування крові.

Буряк, всі види капусти,   бобові (квасоля, горох) насичені вітамінами з В (рибофлавін, тіамін і т.д) групи, яка впливає на загальний стан здоров'я, що включає і зовнішнє, і внутрішнє самопочуття.

Правила їх посадки

На земельній ділянці треба садити різноманітні овочеві рослини. Важливо враховувати при цьому їх кореневі системи і способи харчування. Щоб їм постійно надходив потрібний елемент, потрібно міняти положення кожної культури на огОрода або в теплиці років на п'ять, так як грунт виснажується від одних і тих же видів і дає в наслідок поганий урожай. &Nbsp;              

Ранній сорт капусти, а також редис, кріп, салат та інші скоростиглі овочі потрібно садити під плівку для швидкого розвитку. Якщо Ваша ділянка дуже малий, То висаджуйте їх перед пізніми культурами: помідорами, огірками і т.д.

Щавель, ревінь, естрагон та інші подібні рослини протягом багатьох років самостійно ростуть, тому для них слід відводити окремий куточок землі. &Nbsp;  

Пам'ятайте, що для повноцінного забезпеченнярізноманітністю вітамінів в овочах кожного члена сім'ї потрібна площа в 42,5 м 2 .

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ