здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке охріт

Березень 30 2015

Незважаючи на помітно більш високий і перевершує за більшістю показників рівень розвитку, людина все також подвердружин різних захворювань. Можна навіть сказати, що вони його фактично переслідують по п'ятах. Особливо важкими та небезпечними є захворювання, які є прямим наслідком або протікають разом із запальним процесом. Такі процеси можуть виникнути не тільки в легенях (що є найбільш відомим і, напевно, частим проявом воспалительного процесу), а й в інших органах і системах.

Особливу групу захворювань являють собою запальні процеси, які зароджуються і протікають в статевій системі, зокрема в яєчках. З медичної точки зору (вірніше - термінології), дане запалення іменується. Зовні захворювання супроводжується видімим збільшенням в розмірах яєчка (причому різким, майже миттєвим) за рахунок розвитку набряку білкової оболонки або скупчення виділень в насінних канальцях.

З точки зору етіології, тобто причин розвитку захворювання, орхіт є собою гостре ускладнення деяких небезпечних інфекційних захворювань (наприклад: тиф,грип, паротит, гонорея). Крім цього, сприяють сприятливими факторами є:

  • наслідки травм в області паху;
  • підвищені фізичні навантаження;
  • загальне зниження імунітету;
  • серйозне переохолодження.

Попадання інфекції в саме яєчко відбувається найчастіше гематогенним шляхом. З точки зору симптоматики, то крім видимих ??великих розмірів яєчка, піднімається температура тіла, а також сильні, що віддають болі в пах.

← Що таке депресія? Які овочі самі вітамінні і... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен