Головна : Новини

Що таке охріт

, 01:01
0 459

Незважаючи на помітно більш високий і перевершує за більшістю показників рівень розвитку, людина все також подвердружин різних захворювань. Можна навіть сказати, що вони його фактично переслідують по п'ятах. Особливо важкими та небезпечними є захворювання, які є прямим наслідком або протікають разом із запальним процесом. Такі процеси можуть виникнути не тільки в легенях (що є найбільш відомим і, напевно, частим проявом воспалительного процесу), а й в інших органах і системах.

Особливу групу захворювань являють собою запальні процеси, які зароджуються і протікають в статевій системі, зокрема в яєчках. З медичної точки зору (вірніше - термінології), дане запалення іменується. Зовні захворювання супроводжується видімим збільшенням в розмірах яєчка (причому різким, майже миттєвим) за рахунок розвитку набряку білкової оболонки або скупчення виділень в насінних канальцях.

З точки зору етіології, тобто причин розвитку захворювання, орхіт є собою гостре ускладнення деяких небезпечних інфекційних захворювань (наприклад: тиф,грип, паротит, гонорея). Крім цього, сприяють сприятливими факторами є:

  • наслідки травм в області паху;
  • підвищені фізичні навантаження;
  • загальне зниження імунітету;
  • серйозне переохолодження.

Попадання інфекції в саме яєчко відбувається найчастіше гематогенним шляхом. З точки зору симптоматики, то крім видимих ??великих розмірів яєчка, піднімається температура тіла, а також сильні, що віддають болі в пах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ