Головна : Новини

Де застосовуються насіння льону

, 12:13
0 521

Кожен народ світу має свою окрему культурну ідентичність,свої традиції і погляди на одні й ті ж речі і процеси. Це стосується також переліку рослин і матеріалів, що застосовуються в традиційній життєдіяльності, промисловості, побуті.

До прикладу, в наших широтах, особливо в нашій країні досить популярною і затребуваною в усі віки культурою є льон. Він довгийчас служив традиційною сировиною для виготовлення полотна, яке в свою чергу ставало матеріалом для сорочок, штанів, і інших елементів одягу. Сьогодні льон також актуальний і в легкій промисловості, більше того, вироби, виготовлені з льону особливо цінуються і за якістю, і по довговічності, і за впливом на наш організм. Крім цього, льон, точнее його насіння, є основною сировиною для різних харчових і лікувальних продуктів і настоянок. Ви запитаєте а де ж можна придбати льон? У часи інтернету найпростішим варіантом буде дошка оголошень "Агротендер". Щоб знайти льон Вам достатньо просто вибрати вкладку та інші с / г культури тут доступні за найвигіднішими цінами.

Слід знати, що насіння льону широко застосовуються в дієтології та косметології, як один з основних компонентів різних косметичних засобів, зокрема по догляду за шкірою і нігтями. Настоянки і препарати (в тому числі приготовані самостійно) володіють разюче ефективним впливом на весь організм. Зокреманауково підтверджено антисептичну, протизапальну, седативну, знеболюючу, загоює, пом'якшувальну дію.

Застосування насіння льону, як компоненти лікувальних засобів, благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи, нормалізує артеріальний тиск, запобігає розвитку тромбів, ефективно виводить шлаки з організму, позитивно впливає на імунну систему, зір, стан суглобів. Особливо показані відвари з насіння льону при виразках і гастритах. Благо їх продаж не обмежена і в будь-якій аптеці можна вільно придбати цей чудодійний засіб.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ