Головна : Новини

Здоров'я - запорука якісного життя і довголіття. Як його зберегти?

, 13:04
0 498

Здоров'я – це главного багатство, яке має бути у кожної людини. Але багато хто усвідомлює це надто пізно. Будь-яка хвороба відбирає сили і радість, впливає на працездатність і в цілому погіршує якість життя. Основні причини багатьох захворювань – це шкідливі звички, погана екологія, неправильна їжа, фізична бездіяльність, стреси, несвоєчаснеПерші походи в лікарню. Щоб запобігти виникненню відхилень у роботі організму, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

Фізична активність. Життя сучасної людини часто проходить в малорухливому стані. Піші прогулянки замінюються автомобілем, побутові завдання практично повністю виконує техніка. При цьомуочі піддаються постійним навантаженням, на нервову систему впливають постійні стреси і хвилювання. Як же бути в такій ситуації? Необхідно урізноманітнити життя активними заходами. Хоча б двічі на тиждень варто ходити на футбол, танці, плавання або здійснювати тривалі прогулянки. Важлива умова – заняття повинні бути регулярними. Дуже полізвими будуть і непрямі фізичні навантаження: сходинки замість ліфта, ходьба, а не транспортний засіб. На сайті можна дізнатися інші рекомендації про те, як зберегти здоров'я.

Людина складається з того, що він вживає в їжу – це судження частково є правдивим. Тому лікарі і дієтологи радять ВТКазаться від складних багатокомпонентних страв, приготованих з використанням жирів, майонезів та інших шкідливих продуктів. Раціон потрібно скласти так, щоб у ньому була мінімальна кількість смаженого, копченого і консервованого. Раціональне харчування грунтується на помірності і регулярності. Свіжі овочі, фрукти, крупи і кисломолочні продукти, відВарна м'ясо риби та птиці – ось які продукти допоможуть зберегти здоров'я.

Як відомо, захворювання простіше попередити, ніж лікувати. Тому дуже важливо регулярне і своєчасно відвідувати сімейного лікаря, здавати загальні аналізи і проходити діагностику на сучасному обладнанні. Таким чином, можна буде виявити будь-які відхиленнявід норми і спрямувати всі зусилля на їх ліквідацію. Якщо все ж довелося зіткнутися до якої-небудь хворобою, не варто займатися самолікуванням. Справжні причини зуміє виявити тільки висококваліфікований фахівець.

Життя у кожної людини одна, а значить, потрібно докласти всіх зусиль, щоб зберегти здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ