Головна : Новини

Що потрібно знати про видалення зуба мудрості?

, 01:19
0 517

Зуб мудрості, він же 8-й зуб - головний біль для кожного паціента стоматологічної клініки. Він завдає чимало клопоту: його поява супроводжується ниючий болем, а сам зуб досить складно видалити. Як бути в цьому випадку? І чому від зуба мудрості важливо позбутися, як можна, швидше?

Перші ознаки . Поява зуба мудрості, як правило, супроводжується рядом неприємних симптомів:

- Ниючий біль у щелепі;

- хворобливі відчуття під час ковтання слини;

- поява зуба, який покритий «капюшоном»;

- запалення підщелепних лімфатичних вузлів.

В окремих випадках - підвищена температура тіла, слабкість, нудота.

. Багато хто вважає вартість даної процедури досить високою, та й з самім зубом доведеться повозитися. З цієї ж причини м ногие пацієнти до останнього відкладають візит до стоматолога. Насправді, процес видалення займе всього від 15 до 30 хвилин.

Чим раніше ви видалите зуб мудрості, тим менше проблем він вам доставить в майбутньому.

Чому варто видалити зуб мудрості? Крімболю, дискомфорту і неприємних відчуттів зуб мудрості може стати і причиною більш серйозних проблем. Зокрема, у вас може бути порушений прикус, а при похилому розташуванні зуба мудрості, зруйнований сусідній зуб. У підсумку, вам необхідно буде відновлювати сусідній зуб, а в більш «запущених» випадках подумати про встановлення імплантатів.

Кому довірити видалення зуба мудрості? Пацієнтам слід врахувати, що видалення 8-го зуба досить педантична процедура. Її варто довірити досвідченому хірурга-стоматолога. Він видалити злощасний зуб без всяких проблем.

До слова, після видалення зуба мудрості важливо відвідати стоматолога. Він вам призначить препарати, завдяки яким восстановление ясна пройде набагато швидше.

Не відкладайте видалення зуба мудрості в довгий ящик!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ