здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Каркас організму: скелет і суглоби

Квітень 10 2015
< p style = "text-align: left;"> Організм людини являє собою унікальний продукт еволюції, одне з найбільш досконалих на сьогодні творений природи і вищих сил. Але якщо розглядати його з аналітичної точки зору, то він являє собою сукупність взаємопов'язаних органів та їх систем, які компактно розміщуються всередині зовнішньої оболонки.

Тим не менш, є в організмі одні досить таки важливий компонент, без якого вся ця сукупність елементов виглядала б, як мішок з картоплею. Цей компонент - скелетна система або попросту - скелет. Це каркас організму, який визначає правильне місце розташування органів, підтримує і захищає їх, а також дозволяє людині здійснювати всі ті рухи, які йому доступні.

Якщо, знову-таки, проаналізіровать будова самого скелета, то він буде являти собою многозвеньевой механізм (з точки зору механіки), кожна ланка якого (кістка) може здійснювати обмежені просторові обертальні рухи, завдяки шарнірної зв'язку, в ролі якої виступають суглоби. До речі, ви можете прочитати на сайті: osustavah.ru.

Їх можна вважати цілісними, самостійними структурними одиницями організму, які відіграють ключову роль у здійсненні опорно-рухової функції. Кожен суглоб, як і механічний шарнір, являє собою зчленування двох суміжних ланок, тобто кісток. Для цього, хвостові поверхні кісток мають характерну, оптимальну для визналинения, округляє форму. Ці закінчення кісток, які називаються епіфізами, покриті хрящової тканиною, яка запобігає стирання кістки.

Саме місце зчленування має деякий зазор і поміщено в спеціальній синовіальній оболонці, заповненої однойменної рідиною, яка виконує роль мастила. Вся ця система знаходиться в спеціально оболонці з навколосуглобових тканин - суглобової сумці.

Класифікують всі суглоби нашого організму за двома основними критеріями: числу суглобових поверхонь (від простих фалангових, до комплексних колінних суглобів) та їх формою і функцій (одноосьовий, двовісний або многоосного). < / p>

← Яким має бути комп'ютерне... Проблеми з хребтом  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен