Головна : Новини

Профілактика хвороб печінки

, 23:47
0 667

Печінка в організмі людини виконує важливу роль, фільтруючи непотрібні організму речовини і потімвиводячи їх з організму. Вона відчуває велике навантаження, особливо коли люди зловживають шкідливими речовинами або отрутами, такими наприклад, як алкоголь. Печінка часто працює на межі своїх можливостей, але її ресурси не безмежні, і робота може дати збій. На тлі викиду в атмосферу шкідливих речовин, погіршення стану екології страждає наша печінку, у неї з'являються хвороби. Запобігаючи ці хвороби, можна продовжити життя людини. Функція печінки – очищення крові. Також печінку відповідає за наші суглоби, сухожилля, тканини, забезпечуючи їх рухову активність і еластичність. У людей з хворобами печінки часто є проблеми з очима, вони починають сльозитися, червоніють, для цього просто потрібно давати їм відпочинок.  

Хвороби печінки найчастіше виникають через неправильного способу життя, розпивання алкогольних напоїв, куріння, відсутність відпочинку, порушений режим сну. Існує думка, що якщо ти завзятий курець, то обов'язково незабаром зіткнешся з цирозом печінки. Н це не так, пухлини, цирози, різні інші болезни, можуть виникнути зовсім з інших причин. Якщо з'являється почуття печії, біль і здуття живота – це привід звернутися до лікаря. Але у працюючої людини немає часу на відвідування лікаря, тому випивши якусь таблетку від болю в животі, куплену в найближчій аптеці, людина продовжує жити далі. Своїм здоров'ям потрібно займатися НДегда, так як, запустивши хвороба, це може призвести до злоякісної пухлини і як наслідок, наприклад к.

У деяких випадках хвороби органів можуть передаватися у спадок, така, наприклад, як фіброз печінки. Ця хвороба більш щадна, ніж цироз, вона лікується. Гепатит – це запалення печінки, свого роду вірус вражаєданий орган. Ознаками його можуть бути симптоми схожі на грип: слабкість, підвищення температури тіла. Для профілактики гепатиту існує лікування інтерфероном-альфа, принцип дії такий, що він не допускає розвитку запалення, інфікування клітин. На жаль, інтерферон не допоможе в повному одужанні, але хоча-б не допустить цирозу печєни. Профілактикою в такому разі стане регулярне здавання аналізів крові. Профілактику хвороб печінки ви можете провести самі, шляхом правильного харчування. В першу чергу обмежити прийом алкогольних напоїв, їх можна приймати, але потроху і не часто. Якщо людина перевищує дозування дозволеного, його печінка намагається відфільтрувати більшу количество шкідливих речовин, ніж вона може, і виникають проблеми.  

Багато людей страждають звичкою смачно їсти й багато, і не завжди здорову їжу. Вживаючи жирну їжу, недостатня кількість вітамінів, малорухливий спосіб життя, не перебуваючи щодня на свіжому повітрі, можуть виникнути такі хвороби як цукровий діабет, різні ендокрінние захворювання. Харчуючись правильно, дотримуючись режим активного і пасивного відпочинку, людина може позбавити себе від походу по лікарях. Також до хвороб печінки може призвести побічні ефекти від препаратів, які самі купуємо і п'ємо, без рецепта лікаря. &Nbsp;

За своїм здоров'ям треба стежити і тоді буде можливість вчасно застередить захворювання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ