Головна : Новини

Що таке ендодонтичне лікування зубів

, 23:57
0 507

Кожна людина хоч раз у житті відчув на собі всі неприємні відчуття зубного болю. Зубний біль - це первий ознака того, що у внутрішніх тканинах зуба відбуваються безповоротні процеси, які викликають дану біль. У даній ситуації необхідно негайно звернутися до лікаря і з'ясувати причини її виникнення. Адже будь-яке захворювання простіше вилікувати на ранніх стадіях ніж на більш пізніх. Тому, щоб не довести захворювання до видалення зуба або дозастосування хірургічних методів лікування потрібно не зволікати з візитом до лікаря.

Мережа стоматологічних клінік "Гарант" пропонує всі види лікування.

Ендодонтичне лікування передбачає лікування зубів для їх збереження та усунення проблем в періапікальних тканинах ротової порожнини. Повпро один із найважливіших етапів комплексного та професійного стоматологічного лікування. Як показує статистика 80% таких операцій які здійснює клініка "Гарант" проходять успішно.

Суть ендодонтичного лікування полягає в тому, щоб з кореневих каналів усунути інфекцію і провести профілактичні действия для подальшого зараження. Тобто, на першому етапі знімається інфекція, а потім проводиться опломбування кореневих каналів. При такому лікуванні основними принципами, які застосовує дана клініка є:

  • Для проведення адекватного промивання каналів використовуються титанові файли;
  •   При введенні ірріганта використовують 5% розчин гіпохлориту натрію в теплому вигляді в антимікробних цілях;
  • Робота проводиться за допомогою дентального мікроскопу. Він дозволяю зберегти тканини в зубі, який надалі полегшить їх реставрацію;
  • Як матеріал для пломбірованія використовують смолу АН.

Тобто лікування передбачає найсучасніші методи проведення професійного ендодонтичного лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ