здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Подобова оренда квартир в м Суми

Квітень 16 2015

Світ, з якого всі ми вийшли на початку дев'яностих років минулого століття, давно канув в летуі нагадує про себе лише зрідка рештою постаментами Ілліча (хоча і їх можна зарахувати до лику вимираючих видів, особливо у світлі нинішніх подій в Україні). Після розпаду СРСР нам дісталася одна з найбільш потужних промислових і сировинних баз колишньої імперії, які ми за двадцять з гаком років змогли успішно розбазарити.

Це призвело до досить жалюгідного стану економіки, серйозною безробіттю, відтоку кадрів на місцях. Фактично, для сьогоднішньої України закономірним фактом є відтік жителів з сільської місцевості та прилеглих районів у більш-менш великі обласні та регіональні центри, як наприклад Суми, де можливостей знайти хоч якусьто роботу значно більше, ніж у себе за місцем проживання. Природно, в такому випадку знадобитися подумати про такий важливий аспект процесу, як житло.

Але у випадку, скажімо, відвідин міста в короткочасному режимі, наприклад, в робочих цілях, відрядженні, екскурсії і т. П., Шукати постійне наймане житло неразумно, та й не логічно (не кажучи вже про ціну). У цьому випадку найбільш оптимальним варіантом (крім готелів, звичайно ж) є пошук і використання знімних подобово квартир. Інтернет просто рясніє оголошення:. Ця послуга значно дешевше стандартного номера в готелі, крім того надає своєму тимчасовому власнику відчуття, на багатьохпро більш близькі до домашніх.

Ще одним важливим фактом є умови і стан квартир, які значно краще не тільки традиційних довготривалих орендних площ, а й деяких готелів.

← Хочете довго оставатся... Що таке актиномікоз  
Переглядів: 350
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен