Головна : Новини

Що таке актиномікоз

, 00:42
0 388

Організм людини, незважаючи на всі свою досконалість, є частиною существующей екосистеми, а значить, змушений співіснувати з різними живими формами, що населяють нашу планету. Далеко не завжди вони доброзичливі до нас, а деякі є збудниками різних серйозних захворювань. Наприклад, досить поширеною групою захворювань є такі, які викликані різноманітними грибковими мікроорганізмами.

Зокрема, одним з найбільш поширених захворювань даної групи, які не мають певної географічної чи етнічної схильності, є, викликаний представником ряду актиноміцетів. За своєю природою - це інфекційне заболеваиіе, часто хронічного типу, яке супроводжується утвореннямв тканинах антіномікоми - вогнища гранулематоза. З точки зору медицини, актиномікоз, як і будь-яке інше інфекційне захворювання, характеризується періодом інкубації, який, на жаль точно не встановлений.

Може протікати, як у гострій, так і в хронічній формі (як уже було сказано вище), яка характеризуєтьсяперіодами загострення і емісії. Практично кожна форма актиномікозу супроводжується утворенням зонального малочутливих набряку, який з часом розм'якшується і утворює так званий свищ. Інші симптоми досить схожі з простудними захворюваннями: підвищення температури тіла до   38 ° С, гострий головний біль, нездужання, нарушення функцій ураженого органу або системи і т. п. Лікування в більшості випадків вимагає застосування антибіотиків у великих дозах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ