Головна : Новини

Вплив біжутерії з натуральними каменями на здоров'я людини

, 16:25
0 599

Прагнення будь-якої людини до краси, гармонії, успішноі в житті, впевненості до себе цілком виправдане і   природне бажання. Багато хто думає, що шлях до успішного життя вони пробивають собі самі, що все в житті залежить тільки від них самих. Частково це і правда, але іноді трапляються ситуації і, події, і їх походження   ми пояснити не можемо, складається враження, ніби втручається нкевкаючи сила ззовні, абсолютно непідвладна нам.  

Можливо, цьому і є цілком логічне пояснення, хоча багато хто, особливо служителі окультних наук стверджують, що це вищі сили. Також багато твердять про вплив на людину різних дорогоцінних каменів. Те, що мінерали мають якусь живу силу і енергію, утверждають і геології, що займаються їх пошуком. Камені   завжди приваблювали людей   своїм магічним дією, з них дуже часто робили прикраси, і носили їх жінки з великим задоволенням.

Сучасні дизайнери не виняток, і в модних тенденціях цього року відзначають, що камені і прикраси з них будуть мати большой попит. До речі, оригінальні прикраси з натуральних каменів ви можете придбати в інтернет-магазині.

Астрологи стверджують, що камені повинні відповідати людині, будь-який з них, вдало і правильно підібраний, здатний сприятливо впливати на здоров'я людини, на його добробут і душевну рівновагу, мінерали роблять на людину магічну дію, і володіють якимись цілющими властивостями. І це не дивно, адже мінерали ростуть століттями, вбираючи в себе енергетику навколишнього світу, набуваючи свої, і тільки свої властивості, а потім віддає своєму власникові придбані за століття « знання & raquo ;. Алмазні і бурштинові освіти були відомі ще дпро часів динозаврів, уявляєте, скільки всього вони зможуть вам передати?

А ось астрологи Індії вважають, що для людей творчих, здатних створювати щось прекрасне, потрібно   зупинити свій вибір на чорному оніксі, так як він надає енергію і надихає на творчість, а крім того покращує фізичне состояніе, очищає карму, знімаючи вроки, порчу, змови. Ті ж властивості має опал, але ще більшою мірою. &Nbsp; Практикуючі маги взагалі вважають, що цей камінь здатний очистити біопотокі, і поліпшити енергетику людини, тим самим продовжуючи його життя.

І такі   цілющі властивості мають всі мінерали, тільки нужале знайти той, що дійсно допоможе вам, як в народі кажуть, що треба знайти свій камінь. Існує якась процедура вибору каменю. Покладіть камінь на долоню, і закривши очі, прислухайтеся до себе. Якщо у вас   трапилося помутніння запаморочення, а пульс почастішав, вам стало трохи важче дихати, то камінь явно не ваш, ніколи не носите уфарбування з нього, він принесе вам тільки неприємності. Ну, а якщо, поклавши камінь на долоню, і закривши очі, ви відчуваєте спокій і умиротворення, у вас не потіють руки, а серце б'ється рівно, то прикраси з таким каменем можете носити сміливо.

А ще існує таблиця сумісності каменю зі знаком зодіаку. Загалом, Про камені, про їх магії і вплив на людину можна говорити годинами. &Nbsp; Але якщо ви не вірите і не надаєте великого значення в усі ці розповіді про вплив каменів, то підходьте до вибору прикраси з каменями практично. Заходьте в магазини, можна і в інтернет-магазини, і вибирайте те, що любо вашому оку, адже будь-яке прикраса несе естетичну нагрузку, і якщо воно вам подобається, значить здатне принести вам позитивні емоції, і гарний настрій.  

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ